שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי עד 50% הנחה, אתר הובלה 5 הינו מנוע להשוואת מחירי הובלות המאפשר לבצע השוואת מחירי שילוח בינלאומי בין חברות שילוח מומלצות ברחבי הארץ בקלות ובמהירות, מלא פרטים בטופס המופיע בראש האתר וקבל 5 הצעות מחיר מחברות שילוח בינלאומי למגוון שירותים כגון: הובלה ימית, הובלה אווירית, שילוח חפצים אישיים, הובלת כלי רכב ועוד!


אמקו ים

חברת אמקו ים הינה חברת שילוח בינלאומי  ותיקה בתחום המספקת שירותי הובלה ואחסנה יבשתית, ימית ואוירית  העומדת בדרישות תו התקן הישראלי והבינלאומי.

לא זמין כרגע
דירוג: 8המלצות: 0
  

ברטיליין הובלות


072-2160486
דירוג: 0המלצות: 0
  

שילוח בינלאומי. שילוח בינלאומי עד 50% הנחה, אתר הובלה 5 הינו מנוע להשוואת מחירי הובלות המאפשר לבצע השוואת מחירי שילוח בינלאומי בין חברות שילוח מומלצות ברחבי הארץ בקלות ובמהירות, מלא פרטים בטופס המופיע בראש האתר וקבל 5 הצעות מחיר מחברות שילוח בינלאומי למגוון שירותים כגון: הובלה ימית, הובלה אווירית, שילוח חפצים אישיים, הובלת כלי רכב ועוד.

שילוח בינלאומי
המעבר לחו"ל מלווה לא פעם בסטרס, שכן לא רק שאנו נדרשים להעתיק את מיקומנו לארץ זרה, הרי אנחנו נדרשים גם לשלוח את כל הרכוש שלנו, זה שאספנו במשך שנים ויקר ללבנו, מעבר לים. נשאלת השאלה, כיצד בוחרים בחברת השילוח המתאימה, כזו שתבין את רגישות הנושא, כשקיימות למעלה מ-200 חברות המציעות שירותים דומים בארץ?

חשוב לזכור כי שירותי שילוח בינלאומי לא מיועדים אך ורק ללקוחות פרטיים המבצעים רילוקיישן אלא גם לייבואנים ולחברות אשר מעוניינות לעשות שימוש בייבוא ובייצוא לצורך העברת מטענים וסחורות. מטבע הדברים, לכל הקבוצות שהזכרנו ישנם גם צרכים שונים, ולכן חשוב לבחור חברת שילוח בינלאומי אשר יודעת להתאים את שירותיה בהתאם לסוג הלקוח ולצרכיו.

שירות מקצועי וחסר פשרות
העברת תכולת דירה היא שונה בתכלית מהעברת חפצי אומנות, באותה מידה שבה העברת רכבים שונה לחלוטין מהעברת מכולות או מטען חלקי. לא ניתן להתייחס בצורה דומה לכל ההעברות שהזכרנו, מאחר והפערים ביניהן הם רבים. הנושא של שירות הלקוחות חשוב ביותר כשמדובר בשירותי שילוח בינלאומיים, היות וכאמור מדובר בסחורה היקרה ללבנו. ישנן חברות שילוח המעמידות בפני הלקוחות מערך טכנולוגי מתקדם, אשר באמצעותו ניתן לבצע מעקב לא רק ברמת המשלוח כולו, אלא אפילו ברמה פרטנית של החפצים שנארזו בו.

שילוח בינלאומי הוא שירות מגוון למדי, היות והוא יכול להתבצע דרך האוויר או דרך הים. בכל אופורציה כזו ישנם נמלים ואמצעי תובלה שמטרתם להבטיח הובלה נקיה וחלקה. שילוח בינלאומי דרך האוויר אפקטיבי במצבים בהם הזמן מהווה שיקול חשוב, ויש לבצע את השילוח כמה שיותר מהר. במידה ופרמטר הזמן הוא אינו קריטי, מומלץ להעדיף משלוח דרך הים, שכן עלויות המשלוח דרך האוויר הן גבוהות ועשויות להיות לא ריאליות עבור הלקוחות הפרטיים.

בחרו באופציה המתאימה לכם
כמובן שמומלץ לבחור בחברת שילוח שתוכל לשאת עצה במצבים כאלה, על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה בשיטת המשלוח הנכונה. שילוח בינלאומי מוכרח להתבצע עפ"י נוהלי המכס והסכמי המסחר השונים, כדי להבטיח את כשירות המשלוח. מאחר ומדובר בנושא מורכב שגם הבירוקרטיה בו היא רבה, תמיד טוב לבחור חברת שילוח בינלאומי אשר מספקת שירותיי ייעוץ ותוכל לעשות סדר בדברים, על מנת שהלקוח ידע בדיוק מה עליו לעשות כדי להבטיח את תקינות המשלוח.

מאחר ושילוח בינלאומי הוא שירות רחב מאוד, לא ניתן לקבוע מחיר כולל לכל השירותים השונים הניתנים במסגרתו. העלות של השילוח תלויה לא רק בסוג הסחורה אלא גם בגודלה, ביעדה ובצורת השילוח שלה (בין אם באמצעות אוויר או ים). כדי לקבל הצעת מחיר קונקרטית, יש לפנות לחברת השילוח המתאימה ולהציג בפניה את נתוני ההעברה.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

כולנו רוצים להיות המצליחים בהכול: אלה שבוחרים בחברת ההובלות הטובה ביותר וגם אלה שצולחים בקלות את יום המעבר בלי להתרגש. בפועל, המציאות לא תמיד עולה בקנה אחד עם הרצונות שלנו, וכתוצאה מכך אנו נופלים בכל מיני משוכות שגורמות ליום המעבר להפוך להרבה יותר מורכב מכפי שהוא צריך להיות. כדי להימנע מביצוע הטעויות הללו, הרכבנו רשימה שמעליה כדאי לדלג ביום המעבר, זה יבטיח לכם מעבר חלק ונעים יותר, ללא סטרס.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren