מעבר דירה - העברת דירה עד 50% הנחה

מדריך מעבר דירהמדריך מעבר דירה הפופולארי והמושלם של אתר הובלה 5 מציג טיפים והמלצות למתכננים העברת דירה בצורה בטוחה פשוטה ומהירה, ומאפשר לבצע השוואת מחירי העברת דירה עד 50% הנחה ממיטב המובילים המומלצים בישראל. המדריך מציג טיפים שימושיים לפי הסדר בו מתבצע תהליך מעבר הדירה, ונועד להקל על האנשים אשר מתכננים העברת דירה בקרוב, ומעניינים לבצע תהליך זה ללא כל סיבוך מיותר ובקלות יחסית כאשר הכול מוכן וידוע מראש. המדריך מציג רשימת בדיקות שכדאי לבצע לפני מעבר הדירה, אחרי העברת הדירה, וטיפים והמלצות כיצד להתכונן ליום המעבר. אתר "הובלה 5" ריכז עבורכם במקום אחד את כל מה שצריך בכדי לבצע מעבר דירה תוך 5 דקות:

  1. מחשבון הובלות לחישוב עלויות המעבר
  2. השוואת מחירי הובלות באמצעות מערכת "הובלה 5" אשר מאפשרת לפרסם מכרז מהיר בין חברות הובלה ולקבל 5 הצעות מחיר לשירותי מעבר דירה עד 50% הנחה ממובילים מומלצים באזורכם תוך 5 דקות, וללא כל מאמץ מיותר.
  3. מדריך מעבר דירה מושלם
  4. טיפים לבחירת חברת הובלות מתאימה שתבצע עבורכם את מעבר הדירה, ועוד...

 


 

סינון, מיון ותרומה של ציוד לפני מעבר הדירה

גם אם לא נעים להודות בכך, לכולנו יש סנטימנטים לחפצים. לכן, הפרידה מהחפצים הללו עשויה להיות קשה וזו גם הסיבה שאנחנו לא תמיד ממהרים להיפטר מהם, גם כשזה מתבקש. בעת מעבר הדירה, אנו נאלצים להתעמת מול כל אותם חפצים שאגרנו ולא נעשה בהם שימוש. כשמנקרת ברקע המחשבה שכעת נצטרך לארוז את כל החפצים הללו, פתאום הסנטימנטים מתחילים להיעלם ואנחנו מבינים שצריך להרפות ולהמשיך הלאה, גם כדי להקל על מלאכת האריזה, וגם כדי לא להעביר חפצים לא נחוצים לבית החדש.

קרא עוד: סינון, מיון ותרומה של ציוד לפני מעבר הדירה

טעויות נפוצות בזמן מעבר הדירה

כולנו רוצים להיות המצליחים בהכול: אלה שבוחרים בחברת ההובלות הטובה ביותר וגם אלה שצולחים בקלות את יום המעבר בלי להתרגש. בפועל, המציאות לא תמיד עולה בקנה אחד עם הרצונות שלנו, וכתוצאה מכך אנו נופלים בכל מיני משוכות שגורמות ליום המעבר להפוך להרבה יותר מורכב מכפי שהוא צריך להיות. כדי להימנע מביצוע הטעויות הללו, הרכבנו רשימה שמעליה כדאי לדלג ביום המעבר, זה יבטיח לכם מעבר חלק ונעים יותר, ללא סטרס.

קרא עוד: טעויות נפוצות בזמן מעבר הדירה

 

לאחר מעבר דירה מתחיל ההיכרות עם הסביבה החדשה

עברתם דירה? מזל טוב! זו הזדמנות לנוח קצת ולהירגע מכל אירועי הימים האחרונים. לאחר שימי המנוחה יסתיימו, חשוב להרים טלפון לכל אותם ספקים שדאגתם לעדכן באשר לשינוי הכתובת שלכם ולוודא שהשינוי אכן בוצע. הדבר האחרון שתרצו בסמוך למעבר הוא לגלות שיש בעיה עם האינטרנט או עם העברת הכבלים. מי שמרגיש שעדכון הספקים באופן עצמאי היא טרחה גדולה מדי עבורו, יכול להיעזר בשירות חדש של דואר ישראל, המאפשר תמורת 66.60 ש"ח לסמן בטופס את רשימת הספקים שמולם אתם עובדים, והדואר כבר יעשה את משימת העדכון במקומכם. נחמד, לא?

קרא עוד: לאחר מעבר דירה מתחיל ההיכרות עם הסביבה החדשה

טיפים ליום שאחרי מעבר הדירה

יש שאומרים כי המעבר האמיתי מתרחש דווקא לאחר השינוע עצמו של החפצים, למשל בתהליך הפריקה. על אף שיש בכך אמת, אין זה אומר שמוכרחים להגיע לתהליך הפריקה מיד עם סיום השינוע, אלא אפשר להשאיר את זה גם ליום הבא. יום ההובלות הוא יום אינטנסיבי מאוד וסביר להניח שבסיומו תמצאו את עצמכם עייפים. זו גם הסיבה שמלכתחילה הכנתם לעצמכם תיק עם כל הציוד המיידי שתצטרכו ללילה הראשון, אל תהססו להשתמש בו ולהשלים את תהליך הפריקה לאחר שתטענו מצברים ותנוחו.

קרא עוד: טיפים ליום שאחרי מעבר הדירה

 

מדריך אריזה וההכנות שלפני מעבר הדירה

ארזתם לבד? אתם עומדים לעבור דירה? יש סוגיה חשובה שתצטרכו להעניק עליה את הדעת לפני המעבר, והיא כמובן סוגיית האריזה. עומדות בפניכם שתי אפשרויות מרכזיות: האחת היא לארוז באופן עצמאי, והשנייה היא להיעזר בשירותי האריזה מטעם חברת ההובלות, במידה וישנם. מטבע הדברים, שירותי האריזה ייקרו את העלות הכוללת של המעבר, אך יש לקחת בחשבון שהמובילים מנוסים מאוד בתחום ולכן סביר להניח שיסיימו את מלאכת האריזה יום לפני המעבר או אפילו ביום המעבר עצמו.

קרא עוד: מדריך אריזה וההכנות שלפני מעבר הדירה

טיפים ליום מעבר הדירה

הטיפ הכי חשוב שנוכל להעניק לכם לגבי יום המעבר, מתייחס דווקא לסטאטוס המנטאלי שלכם יותר מאשר לכל נושא אחר. לאנשים יש נטייה לייחס ליום המעבר תחושות של סטרס ולחץ, ולתפוס את היום הזה כחוויה שלילית מאוד. יום המעבר יתנהל בהתאם לגישה שלכם, כלומר אם תתחילו את היום הזה מלכתחילה בגישה שהוא יהיה נוראי ומלא בסטרס, סביר להניח שכך יהיה הדבר. תמיד הקדישו לעצמכם זמן כדי לנשום אוויר ולהירגע. שום תקלה שתתרחש במהלך יום ההובלות היא אינה בלתי הפיכה.

קרא עוד: טיפים ליום מעבר הדירה

 

טיפים לפני מעבר דירה

תהליך מעבר הדירה הוא לעולם אינו קל, ללא תלות בדירה אליה עוברים או בהרכב המשפחתי. תמיד יש קריטריונים רבים שצריך לארגן מראש, ורוב הסיכויים שהמעבר יהיה מלווה בתחושה מסוימת של לחץ וחששות, וזה טבעי. עם זאת, ישנם כמה טיפים שנועדו להקל על המעבר, כדי לצמצם למינימום האפשרי את אותן תחושות שליליות. מי שיפעל בהתאם לטיפים הללו, סביר להניח שיום המעבר שלו יעבור בצורה חלקה יותר.

קרא עוד: טיפים לפני מעבר דירה

מצא חברת הובלות מתאימה למעבר הדירה

רבים חושבים שהאופן שבו עובר יום המעבר היא בעיקר פונקציה של מזל, אבל בפועל, יד הגורל לא מעורבת בעניין כי אם שורה של החלטות נבונות. אין כאן קסמים או נפלאות: מי שיבחר בחברת הובלות איכותית ומוצלחת, הוא זה שיזכה ליהנות מיום מעבר חלק ככל הניתן ונטול תקלות מיותרות. הבעיות מתחילות כשהלקוחות מחפשים לחסוך על חשבון האיכות, מחפשים עיקופי דרך ובסופו של דבר בוחרים בחברת הובלות שרלטנית ומאכזבת. אלא שבכל הנוגע לשלמות הציוד הפרטי שלנו אסור להתפשר, ולכן את המאמר הבא נקדיש לטיפים שיקלו על מציאת החברה המתאימה.

קרא עוד: מצא חברת הובלות מתאימה למעבר הדירה

 
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren