מחשבון הובלות

ברוכים הבאים לשירות מחשבון הובלות באתר הובלה 5. האתר מעמיד לרשות הצרכנים בישראל מחשבון הובלה פשוט ויעיל המאפשר לבצע חישוב עלויות הובלה הצפויות בעת מעבר הדירה. כמו כן באתר ניתן לחשב עלויות הובלת פריטים בודדים בצורה אוטומטית כגון הובלת ארון, מיטה זוגית, מקרר פינת אוכל ועוד, והכול בלחיצת כפתור. המחשבון מציג תעריף הובלה משוער ומעודכן בצורה אוטומטית על ידי מובילים מומלצים ברחבי ישראל. בנוסף לכך צוות אתר הובלה 5 ממליץ בחום לבצע השוואת מחירי הובלות במקביל ועל מנת לקבל מחיר מדויק יותר על ידי המובילים המספקים שירות באתר, בהצלחה!

חישוב עלויות ההובלה
כיום, כמעט כל בירור פרטים וביצוע השוואת מחירים מתבצעים באמצעות האינטרנט – חיפוש דירות, מבצעים לטיסות לחו"ל, רכישת ריהוט, לימודים ועוד. זאת בעיקר בשל האופי הנוח, הפשוט והמהיר של הרשת. גם כל המידע הקשור במעבר דירה נמצא על גבי פלטפורמה זאת, בין השאר תכנון ההובלה. מחשבון הובלות הוא כלי חכם ויעיל לבירור פרטים ראשוני אשר מכוון לעבר מעבר משתלם במיוחד.

פרטים מדויקים
מחשבון הובלה נמצא בכמה אתרי אינטרנט המציעים שירותי הובלה – לעתים אלו אתרים של חברות מסוימות ולעתים אלו אתרי אינדקס אשר פועלים מול כמה חברות. העיקרון שעומד מאחורי פלטפורמות אלו הוא כלי שיחליף את שיחות הטלפון הרבות שמיועדות לבירור פרטים ראשוני ולקבלת הצעות מחיר – כלי זה הוא מחשבון הובלות אשר באמצעות הכנסת פרטים ושליחתם מעניק כמה תוצאות לגולש.

הקטגוריות שכולל מחשבון הובלה רבות ומפורטות: האם מדובר בהובלת דירה פרטית או הובלת משרד, המיקום והיעד, קומה, קיומה או היעדרה של מעלית, כמות הארגזים, האם מדובר על שירותים מיוחדים כגון אריזה, האם ישנם חפצים שמצריכים מנוף וכ"ו. גם תאריכים מוזנים במחשבון זה כיוון שגם הם משפיעים על העלות של ההובלה. ישנם מחשבונים אשר נכנסים לרזולוציות של גודל המקרר או הספות השונות וסביר כי הם יספקו הצעת מחיר מדויקת ככל האפשר.

מקצועיות לעומת חובבנות
אתרים שכוללים מחשבון הובלות כוללים לרוב גם הנחיות מפורטות כיצד למלא את הפרטים בכדי לקבל נתונים מדויקים. בנוסף, לרוב הם כוללים גם מאמרים וטיפים בנושא הובלה שיכולים לסייע מאוד לגולש. מומלץ לבחור באתרים אשר עובדים מול כמה חברות – בדרך זאת תתקבלנה הצעות מחיר מגוונות אשר הגולש יוכל לבחור את הטובה ביותר עבורו מביניהן.

מחשבון הובלה חוסך שיחות טלפון וזמן רב המוקדש לבירור הפרטים. כמו כן, מחשבון הובלות עורך מעין סינון אוטומטי בן חברות מקצועיות יותר ופחות, כיוון שרק החברות המסודרות נוהגות לעבוד בדרך זאת. מחשבון הובלות מהווה כיום את האמצעי הנוח והאמין ביותר לביצוע השוואת מחירים בתחום שבו עשוי להתגלות פער גדול בין הספקים השונים.

© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren