למה דווקא מוביל מקצועי ולא חובבן

המחיר תמיד מושך אותנו לעסקאות קצת מפוקפקות, מי מאתנו לא מחפש מחיר זול ביותר לשירותים שונים שמוצעים לו? אין ספק שיוקר המחייה בישראל מביא לא מעט אנשים לבחון היטב את הצעות המחיר שהם מקבלים מתוך ניסיון לקבל שירות טוב במחיר כמה שיותר זול. אך מאחר ואין ארוחות חינם, כמו שאומרים, הרי שחשוב מאוד להבין עד כמה מחיר זול חייב להיות מגובה באיכות שירות גבוהה. רק כך אפשר להגיד שהרווחנו בגדול ושילמנו מעט על שירות שסיפק אותנו מאוד.

בתחום ההובלות אפשר לראות שיש לא מעט גורמים המציעים שירותי הובלה ללקוחות שונים. כך קורה שלא רק חברות מוכרות שלהן יש המון אלמנטים חיוביים להציג, הן אלה שמציעות את שירותיהן אלא שיש גם כל מיני חובבנים (או 'חאפרים', כפי שרבים קוראים להם) שעומדים בקרן רחוב ומציעים סוגים שונים של הובלות לכל דורש. מאחר והובלה זולה ע"י חובבן יכולה לעלות ביוקר בסופו של דבר, הרי שיש להכיר את ההבדלים בין חובבנים לחברות מקצועיות. 

מה יכולה להציע חברה מקצועית להובלות

חברה מקצועית אינה מתהדרת סתם כך בשם שלה. חברה כזו מציגה בראש ובראשונה רכבים מתאימים לכל סוג של הובלה, והיא דואגת להכשיר את עובדיה כדי שהם יוכלו להיות לא רק אדיבים ונינוחים אלא גם כאלה שייגשו בצורה נכונה לכל פריט שהם מובילים ויבטיחו את שלמותו לכל אורך ההובלה. השילוב בין כוח אדם שגויס ברצינות ובין ציוד ומיכון שמיועדים במדויק לכל משימה, הוא שילוב מנצח ש'חאפרים' לא יכולים להציג.

כמובן שברגע שעובדים מול חברה איכותית, אפשר ליהנות מיחס אישי של נציג חברה שמגיע אל הלקוחות ויושב איתם עד שכל הפרטים ברורים לשני הצדדים. כך, מבירור צרכים מקצועי ביותר ועד להצגת הסכם מחייב מצדה של חברת ההובלה, רואה הלקוח כיצד ענייני ההובלה שלו מנוהלים בכובד ראש. נושא הביטוח סוגר בצורה מושלמת את עניין ההובלה, וכך מרגישים לקוחות עסקיים ופרטיים גם יחד כיצד הם בידיים טובות. 

הובלה היא שירות עם מחשבה קדימה

יש לא מעט סיבות שיכולות לגרום לכל הובלה להשתבש. לכן עוד הבדל רציני בין חברה מקצועית ובין שירות חובבני הוא זה שנוגע לתכנון ההובלה. כשיש לחברה מקצועית ניסיון עם מגוון רחב של פריטים, תכולות, ציוד וכיו', היא יכולה להציג תכנון ממוקד שבמסגרתו מבין הלקוח בדיוק את תהליך ההובלה. הדבר נתמך גם בהתייחסות לניהול הזמנים כדי שניתן יהיה לעמוד בהם ולמנוע מהלקוח בזבוז של זמן רב בצורה מקוממת.

הניסיון הרב מוביל לתכנון שמדגיש את נושאי הצורך בפירוק ובהרכבה של רהיטים ו/או ציוד תקשורת ומחשבים למשל. גם פירוק של משקופים שיכולים לפגוע בציוד מסוים המועבר בין חלקי הבית, וגם החלטה לגבי העברת פריטים מסוימים דרך החלון עם מנוף ולא דרך הדרך ובעזרת המעלית, הם דברים שמעידים על רמת מקצועיות גבוהה שלא מוצאים אצל 'חאפרים'. כך עוברת ההובלה בצורה חלקה החל מהתמקמות מהירה ליד מקום ההעמסה ועד לעזיבה לאחר שהכול נפרק כראוי.

© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren