כיצד לבחור חברת הובלות מקצועית

מזל טוב! אתם עומדים לעבור לבית חדש, מרווח יותר, נעים יותר ובשכונה טובה יותר. עם ההתרגשות מגיעה הידיעה כי התקופה הקרובה עומדת להיות עמוסה במיוחד בבירורים וסידורים, בין השאר בכל הקשור למעבר. מציאת חברת הובלה מקצועית שתבצע עבורכם שירותי הובלות דירה היא חלק בלתי נפרד מקיומו של מעבר חלק ומהיר, והיא אינה משימה קלה, אך כל עוד מקפידים על כמה עקרונות היא בהחלט אפשרית לביצוע.

הצעת מחיר מפורטת
ראשית, הדבר החשוב ביותר במסגרת מציאת חברת הובלה מקצועית ואמינה טמון בהצעת המחיר, ולמעשה בשלב הראשון של בירור הפרטים. חברות הובלות מסודרות מקפידות על קבלת כל הנתונים האפשריים מהלקוח בעת בירור הפרטים – מיקום, יעד, כמות ארגזים משוערת, רהיטים יוצאי דופן ועוד, טרם חישוב המחיר. לרוב גם מגיע נציג מטעם חברת הובלה לדירה בכדי להתרשם במו עיניו. הצעת מחיר שניתנת כלאחר יד אינה מעידה על רצינות ומומלץ שלא לסגור עסקה עם חברת הובלות שכזאת.

הצעת המחיר אמורה להיחתם בשני עותקים, כאשר עותק אחד, הכולל כמובן את השעה, התאריך והמחיר, נשאר אצל הלקוח ומהווה מעין חוזה לכל דבר. בדרך זאת יש ללקוח בטחון בשירות, והוא אינו נותר חסר אונים אל מול אי קיום ההסכם. עמידה בזמנים היא גורם חיוני וחשוב במסגרת המעבר, והחוזה החתום מהווה התחייבות לכך. גם ביטוח על החפצים במסגרת המעבר הכרחי, וגם הוא ניתן אך ורק על ידי חברת הובלה מקצועית.

שירותים נלווים
חברת הובלה מקצועית תספק גם שירותים נלווים כגון שירות אריזה – תוספת שמקלה מאוד על לקוחות עמוסים, במקרים של חפצים רבים או כשמדובר על משפחות מרובות ילדים. האריזה מתבצעת באמצעות חומרים איכותיים ובאופן מסודר אשר גם מזרז את הפריקה בבית החדש. חברות הובלות מנוסות אף עובדות עם מנוף כאשר יש צורך לשנע חפצים עדינים במיוחד כמו פסנתרים לדוגמה.

רוב חברות ההובלה מחזיקות באתר אינטרנט או מפרסמות פרטים באינדקסים שונים בנושא הובלה ושירותי מעבר דירה. ניתן לסמוך על אתרים אלו שיהיו מקצועיים ואמינים בשל השקיפות הרבה שהם מספקים. התחרות הגדולה שיש בשוק זה מספקת בעלי מקצוע וחברות רבות, אשר רבים מהם אכן מוצלחים ומקלים על המעבר.

© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren