התהליך הנכון לקראת הובלת דירה או משרד

חלקו החשוב של נציג חברה מקצועיתאם בעבר יכולנו לסמוך על בעל משאית שיגיע ויאסוף תכולה שגרתית מביתנו, ויביא אותה לנקודה שבה אנו מעוניינים, הרי שכיום התמונה היא די שונה. זאת מאחר ורובנו מחזיקים ציוד יקר ערך, רהיטים מיוחדים או תכולה גדולה מאוד, ולכן אנו רוצים לראות כיצד חברת הובלה היא מקצועית והיא אכן מעוניינת להעביר את כל הפריטים שלנו בצורה בטוחה ומהירה. בל נשכח כי עניין של ביטוח גם הוא דבר שקיים היום, ולכן כולם ישמחו לעבוד מול חברה רצינית.

אך כיצד ניתן לזהות חברה רצינית וליצור תהליך נכון של העברת דירה או משרד. נראה כי תחילת התהליך בקבלת שירות מנציג חברה הוא רעיון חכם. חברה רצינית תדאג לא רק לתת מענה טלפוני לשאלות כאלה ואחרות, והיא לא תסתפק בשאלות בסיסיות מצדה. חברה מקצועית תדאג לקשר בין הלקוח הפוטנציאלי לבין נציג חברה שיגיע לבית או למשרד. כך אפשר יהיה להעריך את הפרויקט, להסביר את כל מה שצריך, ולהציע הצעת מחיר מדויקת וסופית. 

ההתחייבות לשירות איכותי ולאחריות וביטוח

לאחר יישור כל ההדורים מול נציג החברה, יכול כל לקוח להיות בטוח שהוא הגדיל את רמת השקט הנפשי שלו עשרות מונים. זאת מאחר ונוצרה התחייבות בין החברה לבין הלקוח לגבי מחיר ההובלה, זמני הגעת המובילים, פתרונות אריזה במקרי הצורך, שירותים של פירוק והרכבה של רהיטים וציוד תקשורת, שימוש בציוד כבד, ופריקה בנקודת היעד. אין ספק שכך הלקוח יודע בדיוק מאיזו הרפתקה הוא נמנע ואיזה שירות איכותי הוא יכול לקבל.

ברגע שנוצר הסכם מחייב בין שני הצדדים מבינים הלקוחות שלא מדובר בשירות של אנשים לא מנוסים או במהלך שאף אחד לא יודע כיצד הוא יסתיים. כך גם יורדים שני הצדדים לפרטים שיכולים להיות רלוונטיים ללקוחות שונים. לדוגמא, בגלל רגישותם של תיקי לקוחות למשל, יכול בעל משרד להקצות עובד שיפקח עליהם בזמן ההעברה או שבעל המשרד יחליט להעבירם בעצמו אל המשרד החדש שאליו הוא עובר. 

מעקב אחרי פעולות המובילים עד לסיום הפריקה

תהליך נכון של העברת משרד, דירה או בית הוא כזה שדורש היערכות לקראת יום ההובלה. בין אם זהו בעל הבית או הדירה שמתלווה למובילים ובין אם בעל המשרד מקצה עובד שיהיה צמוד למובילים, הרי שיש חשיבות רבה להיות עם אנשי חברת ההובלה גם אם מדובר על חברה מנוסה. זאת מאחר ופה ושם תמיד יכולות להיות טעויות של עובד שמיהר יותר מדי או סיכונים מצדם של אלו שלא הבינו בדיוק כיצד יש לנהוג עם רהיט מסוים או עם ציוד כלשהו.

הליווי של אנשי ההובלה אינו צריך להיות צמוד ומעיק מדי. חשוב לכבד את המובילים מאחר ולאחר בדיקות שונות החליט הלקוח על בחירה בחברה שנראתה לו רצינית ביותר. לכן חשוב להיות הן ברגע ההעמסה, והן ברגעי ההובלה והפריקה כדי לספק תשובות לשאלות שרק בעל דירה, בית או משרד יכול לענות עליהן. כך נהנים מאריזה בטוחה, מהעמסה זהירה, מהובלה מהירה, ומפריקה מדויקת מבלי לשגע את העובדים או להשתגע בעצמכם.

© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren