הובלת פסנתר

מעבר דירה הוא תהליך לא פשוט כלל, על אחת כמה וכמה כאשר הוא כולל פריטים המוגדרים כ"בעיתיים" מבחינת המעבר – אלו הם אלמנטים שלא ניתן להכניסם לארגז או אפילו לא לשאת אותם באופן עצמאי. בין מוצרים אלו נמצאות ויטרינות, רהיטים גדולים במיוחד שדורשים פירוק והרכבה מחדש ופסנתרים. הובלת פסנתרים היא התמחות בפני עצמה, בין אם מדובר על נישה של חברתהובלות או על חברה המתמחה אך ורק בכך.

שינוע מקצועי
הובלת פסנתר מחייבת שיתוף פעולה בין שני מובילים לפחות ופעמים רבות מערבת שימוש במנוף, שכן פסנתר אינו נכנס לרוב המעליות, ולא ניתן לשאת אותו במדרגות בניין. לרוב, כאשר מדובר על דירה בקומה גבוהה, מכניסים את הפסנתר מהחלון באמצעות המנוף, ולעתים קרובות אף מפרקים את החלון עצמו לשם כך. לכן, מחירה של הובלת פסנתר עומד על כמה מאות שקלים לפחות, בהתאם לנסיבות.

פסנתר הינו פריט בעל ערך סנטימנטלי וכספי רב, אשר מהווה עבור בעליו נכס של ממש ואפילו מקור לפרנסה. לכן, אין להתייחס בקלות לבחירת חברת הובלות המבצעת הובלת פסנתרים. חשוב לוודא כי ההובלה מבוטחת ואם אין התייחסות שכזאת מצדה של חברת ההובלה מומלץ לבחור באחרת. הובלת פסנתר עשויה בקלות לפגוע בפריט היקר, ומומלץ שלא לקחת סיכון מיותר שכזה.

גם מול גופים מקצועיים
הובלת פסנתרים אינה נדרשת רק במקרים של מעבר דירה אלא גם בעבודה השוטפת מול חברות המוכרות או משכירות כלי נגינה, או בקרב מפיקי אירועים אשר דואגים לכלי הנגינה של האומנים בבמות בכל רחבי הארץ. כאשר מחפשים אחר חברה המבצעת הובלת פסנתרים מומלץ לבחור באחת המנוסה בעבודה מול גורמים מקצועיים, כיוון שהיא תהיה המקצועית ביותר, ותדע כיצד לשנע את הפסנתר ביעילות ועדינות.

אם נמצא פסנתר בין החפצים אשר מועברים עם הדירה חשוב לציין זאת בעת בירור הפרטים הראשוני, שכן לא כל חברות הובלה אשר מבצעות הובלות דירה יכולות לתת את המענה הדרוש, ואפילו לא כל חברה בעלת מנוף. סביר כי הובלת פסנתר שכאת תייקר את ההובלה, אך מצד שני – בחירה נכונה של מוביל תספק את השקט הנפשי הדרוש ואת הביטחון כי דבר לא יאונה לפריט היקר.

© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren