הובלות קטנות? מה הכוונה?

פעמים רבות אנו זקוקים להובלה של פריט בודד אחד, ואנו אובדי עצות בנוגע להובלת הפריט לביתנו, מתוך הנחה שגויה כי חברת הובלות "לא עוסקת בהובלות פריט בודד", אלא משריינת משאיות הובלה עבור הובלות דירה, משרדים וכדומה.חברת הובלות מספקת ללקוחותיה שירות של הובלות קטנות עבור פריט אחד או מספר פריטים בודדים, כאשר עלות הובלה מסוג זה מתומחרת בהתאם למספר הפריטים וגודלם ובהתאם למסלולי היעד הנדרשים (נקודת איסוף ונקודת פריקה).

איך בוחרים חברת הובלות במקרים של הובלות קטנות?
ראשית, היות שקיימים הבדלי מחירים משמעותיים, רצוי לעשות סקר שוק. אנו מבטיחים ללקוחותינו גם  את השירות המהיר ביותר וגם הזול ביותר. לנוחותכם תוכלו להיעזר במחשבון הובלות המצורף על מנת לקבל 5 הצעות מחיר מ - 5 חברות הובלה מוכרות, אמינות ובעלות מוניטין. כך יהיה ברשותכם מספיק מידע על מנת לקבל החלטה נכונה.שירות הובלות קטנות מסופק ללקוחותינו בליווי אנשי מקצוע רלוונטיים. כך למשל, אם רכשתם ספרייה או ארון קיר, אתם זקוקים דם לסבל וגם לנגר  שירכיב עבורכם את הרהיט בצורה מקצועית, על מנת שתוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן.

אילו סוגי פריטים ניתן להוביל בשירות הובלות קטנות?
כל פריט. רכשתם פינת אוכל? רכשתם סלון חדש? קניתם מזנון? ספריה? קניתם פסנתר? אולי החלטתם לשנות קצת את עיצוב הבית ורכשתם מספר פריטים בודדים? כולנו רוכשים פריטים בודדים וזקוקים לשירות הובלה עבורם. ישנם מקרים כי שירות הובלה זה ניתן ע"י החנות ממנה רכשתם את הפריט, וכרוך כמובן בתוספת תשלום, וישנם מקרים בהם אתם מתבקשים להסתדר בכוחות עצמכם. במקרה הטוב אתם בעלי טנדר או ש"יש לכם חבר עם טנדר" אך במקרה הגרוע אתם חשים חוסר אונים. וכאן נכנסת לתמונה חברת הובלות עם שירות הובלות קטנות.הובלות קטנות מבוצעות ע"י צוות מקצועי, מיומן, המצויד במגוון אביזרי שינוע, על מנת להוביל את הפריט שלכם בצורה בטוחה ומוגנת ליעד החדש.

© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren