הובלות עם מנוף – פתרון פשוט להובלות מסובכות

לארוז את החפצים בארגזים ובשקיות כשעוברים דירה זה פשוט, אך מה עושים כשמדובר בפסנתר, בוויטרינה או במפעל בעל ציוד כבד? למקרים אלו יש פתרון פשוט – הובלות עם מנוף אשר יכול להגיע גם לקומות גבוהות ולשאת ללא כל קושי גם את הציוד הכבד או המורכב ביותר. בעבר לא היה פתרון שכזה זמין, והיה בלתי אפשרי לעתים להתמודד עם מצבים שהוגדרו כבעיתיים. היום, אין כל בעיה להזמין שירותי הובלות מנוף בעת הצורך.

במקרים פרטיים וציבוריים
במהלך הובלות דירה פעמים רבות ישנו צורך במנוף בכדי להתמודד עם אלמנטים בעייתיים. במקרים אלו מסייעות הובלות מנוף, בעיקר כאשר מדובר על קומות גבוהות ועל היעדר של מעלית. בדרך כלל מדובר על מנוף המורכב על משאית, שאינו חוסם את כל הכביש, ומספק מענה מהיר ויעיל. הפריטים המועברים לא נפגעים ומגיעים בדרך זאת בשלום ליעדם החדש.

הובלות מנופים כאמור, אינן מיועדות רק לאוכלוסייה הפרטית שעוברת דירה, אלא גם ובעיקר מול מפעלים או חברות אשר זקוקים לשינוע של מוצרים כבדים במיוחד כמו מכולות או מכונות כבדות. אין שום גורם אחר אשר יכול לספק שירות שכזה באופן יעיל ומהיר מלבד מנוף. יחד עם זאת, יש לוודא כי מדובר על גורם מקצועי, אשר מחזיק בכל התעודות וההסמכות הנדרשות, ושם דגש על התנהלות בטיחותית לכל הצדדים.

הובלות מנופים גם מעניקות את המענה האידיאלי במקרים של ציוד רגיש ומסוכן כגון כימיקלים. בדרך זאת ניתן לשנע את התכולה מבלי לגרום לתזוזות מיותרות או לסכן את המובילים. בדרך כלל מסופק גם ביטוח על הובלות מנוף שכאלו על ידי החברה, וישנה התייחסות מקצועית רחבה

מה נדרש על ידי גורמים רבים מהמסחר והתעשייה
כאשר זקוקים לשירות של הובלות מנופים חשוב לבחור בחברה אשר זוהי ההתמחות העיקרית שלה, ושלא רואה בשימוש במנוף רק אמצעי פשוט ושולי. הפעלה של המנוף ועבודה מול אלמנטים כבדים ומסובכים מחייבת הכשרה מתאימה וניסיון רחב, וללא כוח האדם המתאים יתכן נזק וסכנה רבים. מומלץ לקבל המלצות על חברות הובלה אלו ואף לבחון את האישורים הנדרשים לפני תחילת העבודה.

© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren