הובלות בצפון

דירוג חברות הובלה בצפון המספקות שירותי הובלת דירות ומשרדים באזור, אתר הובלה 5 מציג שיטה חדשנית המסייעת בבחירת מובילים מומלצים בצפון הארץ המספקים שירות ברמה הגבוה ביותר ובמחיר משתלם, האתר מאפשרת לדרג חברות הובלות במרכז באמצעות כפתורי המלצה של פייסבוק, גוגל פלוס, וכתיבת המלצות בכרטיס העסק, מובילים בעלי מספר ההמלצות הגדול ביותר יופיעו ראשונים ברשימה מהגבוה לנמוך ובכך יתאפשר לכולם לבחור חברת הובלות בצפון איכותית ואמינה שתבטיח לנו שקט נפשי והובלה בטוחה, אז המליצו עכשיו על חברות הובלה בצפון והשפיעו!


הפועל הובלות

אביבה הובלות מספקת שירותי הובלת דירות ומשרדים באזורי המרכז והשרון. לחברה צי רכבים מגוון המותאמים ללקוח באופן אישי על פי צרכיו.


054-4332848
דירוג: 8המלצות: 1
  

רוני הובלות

חברת רוני הובלות מספקת פתרונות הובלה מקצועיים,  בבעלות החברה מספר משאיות  המותאמות להובלת דירות והובלת חפצים בודדים...

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

אבי הובלות

חברת אבי הובלות הינה חברת הובלות מצפון הארץ החברה מזפקת מכוון שירותים בתחום , לחברה 4 משאיות גדולות המתאימות לכלכ סוגי ההובלות.

לא זמין כרגע
דירוג: 7המלצות: 0
  

ספיד הובלות

ספיד הובלות הינה חברת הובלות  מספקת שירותי הובלות באיזור השרון והצפון  לרשות החברה משאיות המתאימות להובלות קטנות וגדולות  וצוות סבלים ותיק ומקצועי.

לא זמין כרגע
דירוג: 10המלצות: 0
  

הובלות דוד

חברת דוד הובלות מספקת שירותי הובלה והפצה לכל חלקי הארץ, לרשות החברה צי רכבים מגוון הנותן מענה ממוקד לכל סוגי ההובלות..

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

טומי הובלות

חברת טומי הובלות הינה חברת הובלות ותיקה המספקשת מגוון שירותים בתחום ההובלות באזור הצפון.

לא זמין כרגע
דירוג: 8המלצות: 0
  

ו.ס הובלות

חברת ו.ס הובלות הינה חברת הובלות מקצועית המספקת מגוון שירותים בתענף ההובלות.

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

בן ציון הובלות

חברת בן ציון הובלות מספקת שירותי הובלות באזור הצפון לחברה צוות מובילים ותיק ומקצועי.


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

טאהר הובלות

חברת טאהר הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, לחברה צוות מובילים מקצועי נגר מוסמך ושירות ללא תחרות .


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

הובלות בצפון
לאן עוברים דירה? בשנים האחרונות קיימת תופעה נרחבת של תושבים מהצפון המבקשים לעבור דירה ולהעתיק את מיקומם לאזור המרכז. כתוצאה מכך, ובמטרה לעמוד בביקוש, חברות הובלות בצפון מציעות שירותים בינעירוניים, גם לאזורים מרוחקים. לחברות הובלות בצפון אין את הפריבלגיה שיש לחברות במרכז או בשרון ולכן הן בדרך כלל אינן יכולות להתרכז באזור גיאוגרפי מסויים. מדובר בחדשות טובות מבחינת הלקוחות, שהרי כך יהיה להם קל יותר לבחור חברת הובלות טובה מהבית ולהבטיח העברה מוצלחת גם לעיר אחרת.

לא רק נוח יותר לבחור חברה שמקורה במגרש הביתי שלכם, אלא גם מדובר בבחירה שיכולה לחסוך לכם סכומי כסף רציניים: חשבו איזה תשלום נוסף הייתם מתבקשים להוסיף לחברת הובלות מאזור גיאוגרפי אחר, במידה והייתם מבקשים ממנה להגיע עד אליכם לצורך מעבר הדירה, לרבות הוצאות הדלק והעמידה בפקקים? מדובר כאן בפרמטר שחוסך לא רק כסף אלא גם זמן רב, ולכן תושבי הצפון צריכים להודות על מזלם הטוב ועל כך שחברות הובלה בצפון הן ניידות ונוחות.rn

חברות המציעות שירותים מגוונים
חברות הובלות בצפון הן בדרך כלל חברות המציעות שירותים מגוונים, מתוך ההבנה שללקוחותיהם, בין אם הם משתייכים למגזר הציבורי או למגזר הפרטי, ישנם צרכים משתנים. בהתאם לכך חברות הובלות בצפון מציעות שירותים כמו הובלות של מוצרים בודדים, הובלות של תכולות קטנות ותכולות גדולות, הובלות עבור חברות גדולות ומוסדות ציבוריים וגם הובלות מטענים והובלות מנוף המיועדות לחפצים שאינם ניתנים להובלה באמצעים שגרתיים.

בנוסף, חברות הובלות בצפון מציעות גם שירותים משלימים כגון שירות אריזה ושירות פירוק והרכבה. איך נקבעות העלויות של כל השירותים המגווניים הללו? בדרך כלל בעל החברה או נציג מטעמו מבקר בדירה או במשרד שאת תכולתו יש להעביר, וכך ניתנת הצעת מחיר מדוייקת. כמובן שאין סיבה שכל השירותים המגוונים הללו יבלבלו אתכם, הרי רוב הסיכויים שתצטרכו לכל היותר רק שירות אחד או שניים מהם.rn

בקשו המלצות
זה נכון שבאינטרנט קל למצוא המלצות אודות חברות המלצות, אלא שרובן ככולן מתנקזות סביב אזור המרכז. ומה יעשו הצפוניים שמעוניינים לעבור דירה או משרד? במקרים כאלה, אין כמו לעבוד בשיטה של פעם ולחפש המלצות מפה לאוזן. מכירים מישהו שעבר לאחרונה דירה וממליץ על המובילים שאת שירותיהם שכר? או להיפך, מכירים מישהו שעבר והיה לא מרוצה מהשירות שקיבל? רשמו לפניכם את כל ההמלצות והשתמשו בהן בתבונה. רק זכרו תמיד שאותן המלצות, להוטות ככל שיהיו, לא בהכרח מהוות ערבון לכך שגם אתם תזכו ליהנות משירות נהדר.

ישנם לקוחות שלא מבצעים מחקר מקדים או בוררים את חברת ההובלות בקפידה ובכל זאת זוכים ליהנות מחווית שירות מוצלחת. למה? מדובר בעניין שרירותי של מזל. אלא שאתם, בתור לקוחות מושכלים, לא רוצים להסתמך על המזל לבדו אלא רוצים לבצע בחירה טובה בחברת הובלות בצפון. לכן, חשוב לקבל הצעת מחיר קונקרטית לפני יום ההובלה, לעגן את כל הפרטים החשובים בחוזה וכמובן גם לכלול בחוזה ביטוח הובלות מקיף.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

תהליך מעבר הדירה הוא לעולם אינו קל, ללא תלות בדירה אליה עוברים או בהרכב המשפחתי. תמיד יש קריטריונים רבים שצריך לארגן מראש, ורוב הסיכויים שהמעבר יהיה מלווה בתחושה מסוימת של לחץ וחששות, וזה טבעי. עם זאת, ישנם כמה טיפים שנועדו להקל על המעבר, כדי לצמצם למינימום האפשרי את אותן תחושות שליליות. מי שיפעל בהתאם לטיפים הללו, סביר להניח שיום המעבר שלו יעבור בצורה חלקה יותר.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren