הובלות במרכז

דירוג חברות הובלה במרכז המספקות שירותי הובלת דירות ומשרדים באזור, אתר הובלה 5 מציג שיטה חדשנית המסייעת בבחירת מובילים מומלצים במרכז הארץ המספקים שירות ברמה הגבוה ביותר ובמחיר משתלם, האתר מאפשרת לדרג חברות הובלות במרכז באמצעות כפתורי המלצה של פייסבוק, גוגל פלוס, וכתיבת המלצות בכרטיס העסק, מובילים בעלי מספר ההמלצות הגדול ביותר יופיעו ראשונים ברשימה מהגבוה לנמוך ובכך יתאפשר לכולם לבחור חברת הובלות במרכז איכותית ואמינה שתבטיח לנו שקט נפשי והובלה בטוחה, אז המליצו עכשיו על חברות הובלה במרכז והשפיעו!


הפועל הובלות

אביבה הובלות מספקת שירותי הובלת דירות ומשרדים באזורי המרכז והשרון. לחברה צי רכבים מגוון המותאמים ללקוח באופן אישי על פי צרכיו.


054-4332848
דירוג: 8המלצות: 1
  

שיראל הובלות

חברת שיראל הובלות מספקת מגוון שירותי הובלה לרשות החברה צי משאיות המתאימות לכל גודל תכולה החל מרהיטים בודדים ועד להובלת דירות גדולות ומשרדים, שירותי אחסנה לחברה צוות סבלים מהיר יעיל ומקצועי


לא זמין כרגע
דירוג: 6המלצות: 4
  

חי הובלות במרכז

חברת הובלות במרכז הינה חברת הובלות ותיקה המנוהלת ע"י חיים, לחברה צי משאיות המתאימות להובלות דירות ...

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

בנימין הובלות

חברת בנימין הובלות הינה חברה ותיקה בענף ההובלות לחברה צוות מסור הנותן שירות איכותי לכל לקוח.

לא זמין כרגע
דירוג: 9המלצות: 1
  

הובלות הזריז

חברת "הובלות הזריז" מספקת שירותי הובלת דירות והעברת משרדים באזור המרכז והשרון. לחברה צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנים.


לא זמין כרגע
דירוג: 10המלצות: 0
  

ויולה הובלות

חברת ויולה הובלות מספקת מגוון שירותים בתחום כגון: הובלות דירות, הובלות משרדים, שירותי אריזה, פירוק והרכבה ועוד.. לחברה צוות סבלים מקצועי וותיק בתחום ושירות אדיב ומקצועי.

לא זמין כרגע
דירוג: 6המלצות: 0
  

פורטונה הובלות

חברת פורטונה הובלות נוסדה בשנת 2004, זאת אחת החברות הגדולות בענף ההובלות ומספקת מגוון שירותי הובלה לדוגמא: שירותי הובלת דירות, הובלת משרדים, הובלות קטנות וגדולות שירותי אריזה פירוק והרכבה ...


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

איתן הובלות

איתן הובלות הוקמה בשנת 1999 והיא אחת החברות המוכרות ביותר בענף ההובלות, החברה בעלת ניסיון עשיר בכל הקשור להובלות והיא מספקת שירותים רבים.


לא זמין כרגע
דירוג: 10המלצות: 2
  

רוסלן הובלות

חברת רוסלן הובלות מספקת שירותיה באזור המרכז השפלה והשרון , החברה הינה ותיקה בענף ההובלות וברשותה משאיות המתאימות להובלות דירות

לא זמין כרגע
דירוג: 3המלצות: 0
  

הובלות האחים יששכר

קבוצת האחים יששכר זאת אחת מחברות ההובלה המספקת את כל פתרונות ההובלה תחת קורת גג אחת, החברה הינה ותיקה מאוד בענף ההובלות ..


לא זמין כרגע
דירוג: 10המלצות: 0
  

אילן הובלות

חברת אילן הובלות הוקמה על ידי אילן בעל מקצוע ותיק וידוע בענף ההבלות, החברה פועלת מזה שנים ולרשותה מספר רב של משאיות, החל מטנדרים הניתנים להשכרה ..


לא זמין כרגע
דירוג: 10המלצות: 0
  

אביב הובלות

חברת אביב הובלות מספקת מגוון רחב של שירותי הובלות ולרשותה למעלה מ 50 שנות ניסיון.  החברה פועלת תחת קציני בטיחות ועומדת בכל התקנים ההכרחיים...


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

אידיאל הובלות

חברת אידיאל מספקת פתרונות מגוונים בתחום ההובלות כגון: הובלות דירות ומשרדים , הובלת רהיטים שירותי אריזה פירוק והרכבה ועוד...

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

אביה אחסנה

אביה "אחסנה" הינה חברת אחסנה מובילה בארץ. החברה מתחייבת להגינות בשירות, ביטוח ואבטחת ציודכם האישי במירב האמצעים.


לא זמין כרגע
דירוג: 6המלצות: 0
  

הובלות אליעזר

חברת הובלות אליעזר הינה חברת הולבות המתמחה במתן פתרונות הובלה למגזר הפרטי והעסקי.


לא זמין כרגע
דירוג: 10המלצות: 1
  

הובלות גן עדן

חברת הובלות גן עדן הינה חברת הובלות מהותיקות בתחום, לחברה צוות סבלים מקצועי העובד במקצועיות רבה ..

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

אמונה שירותי הובלות

אמונה שירותי הובלה הינה חברת הובלות מקצועית אשר מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום ההובלות.

054-3812245
דירוג: 7המלצות: 0
  

איגוד הובלות

חברת איגוד הובלות קיימת כבר 30 שנה ומספקת מגוון רחב של שירותים בתחום ההובלות.

לא זמין כרגע
דירוג: 10המלצות: 0
  

המוביל הישר

חברת המוביל הישר הינה חברה מקצועית המספקת מגוון שירותים בתחום ההובלות.

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

pride הובלות

חברת פראד הובלות הינה חברת הובלות המספקת שירותי הובלות מקצועיים המתאימים לכל כיס ולכל לקוח, לחברה צוות סבלים מקצועי בעל תודעת שירות גבוהה

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

ויקטוריה הובלות


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

הובלות במרכז
באזור המרכז תוכלו למצוא כמה מחברות ההובלות המוכרות והידועות ביותר בארץ. אנשים רבים המתעתדים לעבור דירה נוטים לבחור, שלא תמיד בצדק, דווקא בחברות הפחות מוכרות מתוך המחשבה שאלו יתגלו כזולות יותר, אך אלו אינם מבינים שחברות הובלות במרכז אשר המוניטין יקר ללבן, יעשו מאמצים עילאיים כדי לספק את קהל הלקוחות שלהם. זה לא תמיד המצב עם חברות הובלות במרכז בסדר גודל קטן יותר. אלו, העלומות שם, לא תמיד ידאגו להעניק ללקוח שירות מעולה ותמורה לסכומים ששילם, גם אם הם נמוכים יותר. לכן, בדרך כלל מומלץ לבחור בחברת הובלות במרכז שהיא גדולה יותר ומוכרת.

בחרתם בחברה גדולה?
כמובן שלכל ז'אנר בתחום ההובלות ישנם את החסרונות והיתרונות שלו, ולכן כדי להבטיח הובלה נעימה ונטולת תקלות, יש לוודא כמה קריטריונים בסיסיים בעת שבוחרים בחברת הובלות במרכז, בייחוד אם היא חברה גדולה. לדוגמא: האם החברה תוכל להתחייב לשבץ אתכם ראשונים ביום ההובלות? במידה וזו חברה מאוד עמוסה, יתכן שתצטרכו להמתין זמן רב ולסבול מסחבת איומה בטרם יגיעו אליכם המובילים. האם חברת ההובלות מוכנה בכלל להתעסק עם הובלות קטנות? פעמים רבות החברות הגדולות והמוכרות מתעסקות רק עם סוגים מסויימים של הובלות.

גם נושא העמידה בזמנים הוא חשוב מאוד. על אף שגם אין ערבון לכך שחברת הובלות קטנה תוכל לעמוד בזמנים שנקבעו מראש, ככל שהחברה גדולה יותר וסדר היום שלה עמוס יותר, כך סביר יותר להניח שתיתקלו בעיכובים בלוחות הזמנים. למרות זאת תמיד תיתקלו בחברות הובלות גדולות במרכז אשר חרטו על דגלן את ערך העמידה בזמנים והדיוק. אלו שני ערכים שלא כדאי לזלזל בהם, ולכן אל תהססו להעמיד את אותן חברות במבחן ולבדוק האם הן אכן עומדות בזמנים (ובמילה שלהן).

ראש רגוע, ללא דאגות
ישנם יתרונות ברורים לבחירה בחברת הובלות במרכז שהיא גדולה ומוכרת: ראשית, אין כאן פתח לרמאויות, שכן חברה גדולה לא תסתכן בהרס המוניטין שלה באמצעות ביצוע מעשה נוכלות. חברה כזו בדרך כלל תקפיד על ביטוח מקיף ותשלח ללקוחותיה טפסי ביטוח מתאימים. חברה כזו לעולם לא תתחמק מחתימה על חוזה והסדרת כל הפרטים החשובים שנקבעו בע"פ- גם בכתב. חברות הובלה במרכז שהן גדולות ומוכרות, בדרך כלל גם עושות מאמצים גדולים כדי לשמור על שלמות הרכוש, מבלי שינזק ומבלי שיפגע.

למה זה קורה?
כל מי שמחפש שירותי הובלות, נוהג לרוב לחפש מידע על חברות מסויימות אונליין. הסוגייה הזו הופכת לנפוצה עוד יותר כשמדובר בתושבי המרכז, שנוהגים לבצע מחקר מקיף לפני הבחירה בחברת ההובלות המתאימה. חברת הובלות במרכז שרוצה להמשיך לעבוד ולהרחיב את מעגל לקוחותיה, לא יכולה להסתכן בכך שפלוני יתחבר לפורום ויכתוב אודותיה אזהרות חמורות היות ולא היה מרוצה מהשירות שניתן.

בסופו של דבר, חוויית השירות של הלקוח נקבעת בעיקר לפי שלמות החפצים ולאופן שבו הובאו ליעד. גם הנושא של האיחורים הוא חשוב, אך הוא לא קריטי כמו איכות ההובלה עצמה. לכן, חברת הובלות במרכז שחטאה בסעיף הראשון, סעיף שלמות תכולת ההובלה, סביר להניח שתקבל ביקורות לא מחמיאות ברשת. מאחר והכוח של קהל הצרכנים באינטרנט הוא גדול מאוד, לכל ביקורת שלילית כזו יש משקל משמעותי.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

גם אם לא נעים להודות בכך, לכולנו יש סנטימנטים לחפצים. לכן, הפרידה מהחפצים הללו עשויה להיות קשה וזו גם הסיבה שאנחנו לא תמיד ממהרים להיפטר מהם, גם כשזה מתבקש. בעת מעבר הדירה, אנו נאלצים להתעמת מול כל אותם חפצים שאגרנו ולא נעשה בהם שימוש. כשמנקרת ברקע המחשבה שכעת נצטרך לארוז את כל החפצים הללו, פתאום הסנטימנטים מתחילים להיעלם ואנחנו מבינים שצריך להרפות ולהמשיך הלאה, גם כדי להקל על מלאכת האריזה, וגם כדי לא להעביר חפצים לא נחוצים לבית החדש.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren