הובלות בחיפה

דירוג חברות בחיפה והסביבה המספקות שירותי הובלת רהיטים הובלת דירות והובלות משרדים בעיר חיפה, אתר הובלה 5 מציג שיטה חדשנית המסייעת בבחירת מובילים מומלצים בחיפה המספקים שירות ברמה הגבוה ביותר ובמחיר משתלם, האתר מאפשרת לדרג חברות הובלות בחיפה באמצעות כפתורי המלצה של פייסבוק, גוגל פלוס, וכתיבת המלצות בכרטיס העסק, מובילים בעלי מספר ההמלצות הגדול ביותר יופיעו ראשונים ברשימה מהגבוה לנמוך ובכך התאפשר לכולם לבחור חברת הובלות בחיפה איכותית ואמינה שתבטיח לנו שקט נפשי ומעבר חלק ללא הפתעות מיותרות, אז המליצו עכשיו על חברות הובלה בחיפה והשפיעו!


ספיר הובלות

חברת ספיר הובלות הינה חברת הובלות מהמובילות בענף, החברה מספקת שירותיה באזור חיפה והקריות, לחברה משאיות גדולות וקטנות המתאימות לכל סוגי הוהובלות ...

לא זמין כרגע
דירוג: 10המלצות: 0
  

רוזנבאום הובלות

חברת רוזנבאום הובלות מתמחה במתן פתרונות מתקדמים בכל הקשור לשירותי הובלה, החברה קיימת כ 15 שנה והינה אחת החברות החזקות והמוכרות ביותר בענף ההובלות..


לא זמין כרגע
דירוג: 8המלצות: 0
  

הובלות בחיפה
על אף שבחיפה ניתן למצוא יחסית מעט חברות הובלות ביחס לגודלה של העיר (פחות מ-80 חברות בסך הכל), בוודאי תוכלו להתנחם בעובדה שבחיפה גם ניתן למצוא את קומץ חברות ההובלות האיכותיות ביותר בארץ. חברות הובלות בחיפה ידועות בתור החברות בעלות הותק המפואר ביותר, וחלקן גם מציעות שירותים בעלי ערך מוסף שלא תמיד קל להשיג במקומות אחרים, כמו למשל הובלות מנוף והובלות לאזורים מרוחקים ומבודדים בארץ.
איך מסננים את החברה המתאימה?

חברות הובלות בחיפה מציעות שירותים מורכבים וייחודיים לצד השירותים הסטנדרטיים יותר, ולכן חשוב שתשאלו האם יש לכם צורך בכך. חברות הובלה מסויימות עשויות להציע שירותי הובלה של ציוד כבד מאוד, כמו פסנתרים לדוגמא.  האם אתם זקוקים לשירות כזה? במידה ולא, דלגו הלאה. חברות נוספות עשויות להציע הובלה באמצעות מנוף, אשר רלוונטית לגרים בקומה מאוד גבוהה וזקוקים להעביר ציוד מאסיבי, בעוד שחברות אחרות יציעו שירותי אריזה או שירותי אחסון לטווח ארוך.

במידה ויש לכם צורך בשירותים ייחודיים, הרי שכבר הרשימה שלכם תהפוך להיות מצומצמת ממילא, שכן רק קומץ חברות הובלות בחיפה מציעות שירותים ייחודיים מסוג זה. מתוך הרשימה הזו מומלץ לבחור בחברה הותיקה והמנוסה ביותר ולהיעזר בשירותיה.  כשאנחנו מדברים על שירותים ייחודיים, אנחנו מתכוונים למשל לשירותי המנוף שהזכרנו קודם, לשירותי אריזה או לשירותי פירוק והרכבה שמציעות חלק מהחברות.

לאן אתם עוברים?
במידה ואתם מבצעים הובלות בחיפה עצמה, הרי שמדובר בתעריף הובלות סטנדרטי העומד בדרך כלל על כ-1,000 ש"ח עבור הובלת תכולת דירה קטנה, והוא נקבע לפי פרמטרים כמו גובה הקומה אליה תועבר התכולה, רשימת המלאי בדירה וכו'. מאחר וצפון הארץ הוא לא פעם אזור הררי אשר הכבישים בו צרים ולא תמיד הגישה אליהם קלה, במידה וההעברה שלהם היא מחוץ לעיר, בייחוד אם היא למקום בעל גישה בעייתית, כמו לדוגמא הכפרים בעוטף חיפה, חשוב לבחור חברת הובלות בחיפה אשר מתמחה במתן שירותים מחוץ לעיר, ובאזור הצפון בפרט.

חברות הובלות נאלצות להתמודד עם אתגרים הייחודיים לאזור הגיאוגרפי שבו הן פועלות, וכך באזור המרכז לדוגמא נאלצות החברות להתמודד עם בעיית הפקקים ובעיית החנייה ואילו בצפון יש את בעיית הכבישים והגישה. לכן חברה שמקורה במרכז לא בהכרח תדע להתמודד עם הובלה בצפון ולהיפך, אלא דרושה היכרות עם תנאי השטח וניסיון כדי לבצע הובלה כזו בהצלחה. בדרך כלל חברות מהמרכז שיתבקשו להגיע לצפון לצורך ביצוע העברה, יציעו תעריפים גבוהים יותר עקב עלויות הדלק, ביחס לחברה חיפאית.

דרושה חברה איכותית, היכן מוצאים?
במידה ואתם מבצעים הובלות בחיפה שהן בגדר סטנדרטיות, כלומר ללא צורך במכשור מיוחד או במעבר לעיר אחרת, הרי שכל החברות שקיימות בחיפה פרושות לרגליכם, וכעת רק נותר לבחור בחברה המתאימה. כמובן שזו לא בחירה קלה כפי שניתן לחשוב, שהרי בסופו של דבר, להוציא את החברות שמציעות שירותים ייחודיים, כל החברות מציעות שירותים דומים ומתחייבות לרף דומה של איכות. אז איך מבצעים את הסינון הנכון?

במצבים כאלה, כשלא ברור באיזו חברה לבחור, מומלץ שלא לבצע בחירה רנדומלית, שכן עברו הימים שבהם ביצענו בחירות לא מושכלות. חקרו ברשת ונסו לחפש המלצות או אזהרות אודות חברות ספציפיות, הפורומים באינטרנט גדושים באינפורמציה שתעזור לצרכן הזהיר. אפשרות נוספת וקלה יותר היא לאסוף המלצות ממכרים או קרובי משפחה שעברו לאחרונה דירה והיו מרוצים. בדרך כלל מדובר בערבון לטיב שירותי החברה.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

רבים חושבים שהאופן שבו עובר יום המעבר היא בעיקר פונקציה של מזל, אבל בפועל, יד הגורל לא מעורבת בעניין כי אם שורה של החלטות נבונות. אין כאן קסמים או נפלאות: מי שיבחר בחברת הובלות איכותית ומוצלחת, הוא זה שיזכה ליהנות מיום מעבר חלק ככל הניתן ונטול תקלות מיותרות. הבעיות מתחילות כשהלקוחות מחפשים לחסוך על חשבון האיכות, מחפשים עיקופי דרך ובסופו של דבר בוחרים בחברת הובלות שרלטנית ומאכזבת. אלא שבכל הנוגע לשלמות הציוד הפרטי שלנו אסור להתפשר, ולכן את המאמר הבא נקדיש לטיפים שיקלו על מציאת החברה המתאימה.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren