הובלות בדרום

דירוג חברות הובלה בדרום המספקות שירותי הובלת דירות ומשרדים באזור, אתר הובלה 5 מציג שיטה חדשנית המסייעת בבחירת מובילים מומלצים בדרום המספקים שירות ברמה הגבוה ביותר ובמחיר משתלם, האתר מאפשרת לדרג חברות הובלות בדרום באמצעות כפתורי המלצה של פייסבוק, גוגל פלוס, וכתיבת המלצות בכרטיס העסק, מובילים בעלי מספר ההמלצות הגדול ביותר יופיעו ראשונים ברשימה מהגבוה לנמוך ובכך יתאפשר לכולם לבחור חברת הובלות בדרום איכותית ואמינה שתבטיח לנו שקט נפשי והובלה בטוחה, אז המליצו עכשיו על חברות הובלה בדרום והשפיעו!


אלעד הובלות

חברת ההובלות "אלעד" מתמחה בשירותי הובלת משרדים, הובלת משטחים ואריזה באזורי תל אביב, המרכז והשרון.


לא זמין כרגע
דירוג: 8המלצות: 0
  

מאור הובלה ואחסנה

מאור הובלה ואחסנה - פתרונות הובלה ואחסנה ברמה ומחירים שלא הכרת! התמחות  בהעברת דירות בכל הגדלים ובכל הארץ.


לא זמין כרגע
דירוג: 9המלצות: 0
  

ויקטוריה הובלות


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

הובלות בדרום
באיזו חברה בוחרים? לאחרונה אנו עדים לתופעה משונה בקנה מידה ישראליים- יותר ויותר תושבי המרכז שמים פעמיהם לכיוון הדרום ובוחרים להשתקע שם. על הסיבות שבגללן המצבים הללו קורים לא נתפלסף כרגע, אלא נתרכז בעובדה שבמצבים כאלה עליהם להיעזר בשירותי הובלות בדרום. מדוע לבחור חברות הובלות בדרום? משום שחברות כאלה בדרך כלל מציעות רף מחירים נמוך יותר מהרף המקובל במרכז. בנוסף, חברות הובלות בדרום מכירות את תנאי השטח ואת הסביבה אליה אתם עוברים, מה שעשוי להבטיח מעבר חד וחלק יותר.

מצד שני, במידה ואתם תושבי המרכז, סביר להניח שהמלצות לגבי חברות הובלות מתאימות יהיה לכם קל יותר לאסוף ברמה המקומית. הרי אינכם מתגוררים עדיין בדרום ולכן כיצד תדעו איזו חברת הובלות בדרום מתאימה ואיזו לא? במקרים כאלה מומלץ לשקול את ההמלצות מול המחירים ולעשות סקר שוק קצר גם בקרב חברות הובלות בדרום וגם בקרב חברות הובלות במרכז. במידה ותגלו שהפערים במחירים אכן משמעותיים, הרי שסביר להניח שהפרמטר הזה יטה את הכף לטובת חברות ההובלות בדרום.

הובלה מותאמת ללקוח
מאחר ותחום ההובלות הוא תחום פרוץ, לא תמיד קל לבחור בחברת הובלות המקפידה על כל הדגשים הנכונים. למה הכוונה? כדי שהובלה תהיה מוצלחת, יש להתאים את סוג הרכב ואת כמות העובדים לסוג ההובלה. במקרים כאלה מומלץ שחברת ההובלה תעמיד בפני לקוחותיה צי של רכבים לכל מטרה ולכל יעד, אבל כמובן שזה לא המצב תמיד בפועל. הובלות, בין אם הן מתרחשות בדרום או בכל מקום גיאוגרפי אחר, מתבצעות באותה צורה ודורשות הפעלת כוח פיזי ובמקביל שמירה על החפצים האישיים. מדובר באיזון שלא תמיד קל לשמור אותו, ולכן כדי להבטיח שזה יקרה, על העובדים לקבל הכשרה מקצועית וגופנית מתאימה.

כמובן שגם זו לא המציאות בכל חברות ההובלות, ולכן בטרם הבחירה בחברה המתאימה, מומלץ לבחון את מערך כלי הרכב שעומדים לרשותה ואת מערך העובדים, על מנת להיות בטוחים עד כמה שאפשר שההובלה תתבצע על הצד הטוב והמקצועי ביותר. האם יש לה כלי רכב מגוונים שיתאימו לכל סוגי ההובלות? האם העובדים של החברה הם צוות מקצועי ומנוסה שידע להתייחס לציוד שלכם בכבוד הראוי לו? כל אלו הן שאלות לגיטימיות שמומלץ לקבל עליהן תשובות לפני יום ההובלה (כדי לא ללמוד על בשרכם את המציאות האחרת ביום עצמו).

דברו דוגרי
לחברות הובלה רבות יש נטייה להתפלסף אודות המחיר הסופי ולדבר בצורה ערטילאית ולא ברורה במטרה לגבות תשלום נוסף, אשר הלקוח כלל אינו היה מודע לו, בסיום ההעברה. כדי למנוע מצבים כאלה מלהתרחש, חשוב לדרוש הצעת מחיר קונקרטית עוד לפני ביצוע ההובלה, המבוססת על מספר פרמטרים אשר משפיעים על עלותה, כמו כבודת הציוד, יעד ההעברה, קומת הבניין וכד'. בנוסף, חשוב לעגן את כל הפרטים הללו בחוזה, ו'לאטום' אותו הרמטית על מנת להבטיח שלא תהיינה הפתעות משמעותיות עם סיום ההובלה.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

הטיפ הכי חשוב שנוכל להעניק לכם לגבי יום המעבר, מתייחס דווקא לסטאטוס המנטאלי שלכם יותר מאשר לכל נושא אחר. לאנשים יש נטייה לייחס ליום המעבר תחושות של סטרס ולחץ, ולתפוס את היום הזה כחוויה שלילית מאוד. יום המעבר יתנהל בהתאם לגישה שלכם, כלומר אם תתחילו את היום הזה מלכתחילה בגישה שהוא יהיה נוראי ומלא בסטרס, סביר להניח שכך יהיה הדבר. תמיד הקדישו לעצמכם זמן כדי לנשום אוויר ולהירגע. שום תקלה שתתרחש במהלך יום ההובלות היא אינה בלתי הפיכה.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren