הובלות באשדוד

דירוג חברות הובלה באשדוד והסביבה המספקות שירותי הובלות באזור, אתר הובלה 5 מציג שיטה חדשנית המסייעת בבחירת מובילים מומלצים באשדוד המספקים שירות ברמה הגבוה ביותר ובמחיר משתלם, האתר מאפשרת לדרג חברות הובלות באשדוד באמצעות כפתורי המלצה של פייסבוק, גוגל פלוס, וכתיבת המלצות בכרטיס העסק, מובילים בעלי מספר ההמלצות הגדול ביותר יופיעו ראשונים ברשימה מהגבוה לנמוך ובכך התאפשר לכולם לבחור חברת הובלות באשדוד איכותית ואמינה שתבטיח לנו שקט נפשי והובלה בטוחה, אז המליצו עכשיו על חברות הובלה באשדוד והשפיעו!


מובילי דרור

מובילי דרור הוקמה כבר בשנות ה 60 והתמקדה בתחום העברת חומרים לחומרי בנייה, לחברה סניפים באזור הצפון ובאזור הדרום והיא מקיימת שיתופי פעולה מול עסקים ותאגידים בארץ ובחו"ל.

  


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

מאור הובלה ואחסנה

מאור הובלה ואחסנה - פתרונות הובלה ואחסנה ברמה ומחירים שלא הכרת! התמחות  בהעברת דירות בכל הגדלים ובכל הארץ.


לא זמין כרגע
דירוג: 9המלצות: 0
  

הובלות באשדוד
על אף שבאשדוד ישנן 'רק' 75 חברות הובלה שונות (מספר קטן יחסית לגודלה של העיר החמישית בגודלה בארץ), קיים קושי לבחור בחברת ההובלות המתאימה. מדוע? חברות הובלות באשדוד בדרך כלל מגדירות את עצמן כבעלות ותק וכנותנות שירות ללא פשרות, כאשר המשתנה בהגדרה מחברה לחברה הם רק הניואנסים הקטנים. נשאלת השאלה- אם כל חברות ההובלות כל כך מנוסות וטובות, כיצד מסננים החוצה את החברות הפחות טובות? מאחר ואשדוד היא עיר שכולם מכירים בה את כולם, ניתן ואף רצוי לקבל המלצות מחברים לעבודה, קרובי משפחה או שכנים שביצעו לאחרונה הובלה.

ערכו גם מחקר משלכם
כמובן שזה גם לא מבטל את הצורך שלכם לבצע מחקר עצמאי. פעמים רבות אנשים מבצעים הובלות באשדוד מבלי להיות מודעים לכל תנאי החוזה, כך שאם ההובלה בוצעה בהצלחה או לא תלוי בעיקר בידי הגורל. מי שרוצה לקחת את הגורל לידיו, צריך לסכם מול החברה את כל הפרטים החשובים כבר בשיחת הטלפון הראשונית, וכמובן לעגן אותם בחוזה. ההמלצות אם כן אמורות לשמש רק תחנת דרך לבחירה הנכונה ולא את הבחירה הסופית.

קבלו הצעת מחיר קונקרטית
רק לצורך השוואה, העברת תכולת דירה קטנה בתוך העיר תעלה בממוצע כ-1000 ש"ח, במידה ומדובר בהעברה מעיר לעיר, הרי שמחירי ההובלות יכולים לזנק פי שתיים ואף יותר. מחירן של הובלות באשדוד לעיר אחרת, עשויים גם להיקבע לפי עיר היעד. בתל אביב לדוגמא, עיר שיש בה בעיית חנייה ידועה, היעדר החניה עשוי להקפיץ את המחיר. מאחר ובתוך אשדוד עצמה מדובר בבעיה פחות שכיחה, הרי סביר להניח שלא תצטרכו להתעכב על הסוגיה הזו.
מי שמעוניין לבצע הובלות באשדוד, מוכרח לקבל את הצעת המחיר הקונקרטית ביותר בהתאם לפרטים שמסר. ממה מורכבים הפרטים הללו? קודם כל מהיעד כאמור, מגודל הדירה, מרשימת המלאי הקיימת בדירה ומבחירה בשירותי עזר נוספים כגון שירותי אריזה או שירותי פירוק והרכבה אשר מייקרים את העלות הסופית בכמה מאות שקלים (ועם זאת גם חוסכים לנו בזמן יקר). במידה ויש מוצרי חשמל גדולים או רהיט אחר שתרצו לנייד באופן עצמאי, ציינו זאת עם רשימת המלאי, יתכן שזה יחסוך לכם בעלויות.

חתמו על חוזה
הובלות באשדוד ניתן לבצע ללא קושי כל עוד מעגנים את כל הפרטים בחוזה. כדי לעשות זאת, צריך לא רק לחתום על החוזה עצמו אלא לוודא שהוא אכן מיועד לכם. ישנן חברות הובלה שרלטניות רבות, לא רק באשדוד אלא בארץ בכלל, אשר שולחות ללקוח חוזי 'פיילוט' אשר אינם רשומים על שמם, כך שגם אם הם חותמים עליו, הרי שאין לכך שום משמעות. גם אם החוזה רשום על שמכם, הרי אין זה אומר שהוא מדייק בפרטים, ולכן כדאי לעבור עליו בצורה מדוקדקת. בדקו את עצמכם: האם הוא כולל את עיקרי התנאים שקבעתם מול חברת ההובלות? האם הוא מפרט את סוג הרכב ואת כמות העובדים שיגיעו ביום ההובלה? בהצלחה.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

יש שאומרים כי המעבר האמיתי מתרחש דווקא לאחר השינוע עצמו של החפצים, למשל בתהליך הפריקה. על אף שיש בכך אמת, אין זה אומר שמוכרחים להגיע לתהליך הפריקה מיד עם סיום השינוע, אלא אפשר להשאיר את זה גם ליום הבא. יום ההובלות הוא יום אינטנסיבי מאוד וסביר להניח שבסיומו תמצאו את עצמכם עייפים. זו גם הסיבה שמלכתחילה הכנתם לעצמכם תיק עם כל הציוד המיידי שתצטרכו ללילה הראשון, אל תהססו להשתמש בו ולהשלים את תהליך הפריקה לאחר שתטענו מצברים ותנוחו.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren