הובלת מכולות

הובלות מכולות עד 50% הנחה בשיטת המכרז המהיר 5 הצעות בקליק, פרסם מכרז להשוואת מחירי הובלת מכולות בין חברות הובלה מומלצות באזורך וקבל 5 שיחות טלפון ממובילים מומלצים תוך 5 דקות, חסוך זמן ותן למובילים לרדוף אחריך!


בנימין הובלות ומנופים

החברה מספקת שירותי הובלה גם בעזרת משאיות מנוף ובכך מאפשרת מגוון רחב של שירותים בתחום כגון: הובלת מכולות, הובלת דירות ומשרדים ועוד...

050-7780277
דירוג: 7המלצות: 0
  

הובלת מכולות. הובלות מכולות עד 50% הנחה בשיטת המכרז המהיר 5 הצעות בקליק, פרסם מכרז להשוואת מחירי הובלת מכולות בין חברות הובלה מומלצות באזורך וקבל 5 שיחות טלפון ממובילים מומלצים תוך 5 דקות, חסוך זמן ותן למובילים לרדוף אחריך!

הובלת מכולות

להבדיל משירותי הובלות "שגרתיים" של חברות שונות ניתן לראות כיצד הובלות מכולות הן עניין שמצריך היערכות אחרת לגמרי. אין ספק שמכולה יכולה להוות איום על כל נהג בכביש אם היא לא מאובטחת בהתאם לחוק והמשאית שעליה הוא מונחת אינה נהוגה ע"י אדם עם רישיון מתאים. זהו תחום מורכב יותר מאחר ונהג המשאית שמבצע הובלות מכולות חייב להיות ערני יותר ולדעת בביטחון שהמכולה הורכבה על משטח הרכב בעזרת כלי צמ"ה המתאים לכך.

אילו המחפשים חברה איכותית כדאי שיידעו שחברות שונות העוסקות בתחום זה מציעות שירות רחב היקף שכולל גם אחסון מכולות, שינוע של ציוד מכאני הנדסי כבד (צמ"ה), וגם שילוח בינלאומי. זה המקום להדגיש שמעבר לרצון להגיע למחיר נוח בשירות של הובלות מכולות הרי שאין מדובר בהובלה של ספה או תנור בודד כך שחובבנות או מהירות יתר צריכים להישאר מחוץ לתחום זה.

סוגי המכולות משפיעים על המחיר
מחיר של הובלות מכולות הוא קודם כל התייחסות לגודל וסוג המכולה. כיום אנו יכולים לראות כיצד יש סוגים רבים של מכולות ולא רק גדלים שונים של כל מכולות. לכן חשוב לראות האם חברה המספקת שירות כזה אכן יכולה להתמודד עם כל סוג של מכולה. כך גם תוכלו לדעת האם מדובר בחברה שיש לה צי רכבים מתאים למשימות מגוונות ובכך להיעזר בה בצורה קבועה בהתאם לכל היקף של שירות שהעסק שלכם צריך.

ישנן מכולות 20", 40", OP, או FLAT, כשחלקן מגיעות עם כיסוי ברזנט וחלקן האחר בנויות בצורה ייעודית להובלת מטענים מסוימים. לכן ללא משאית מתאימה אי אפשר אפילו להעמיס מכולה מסוימת, וקל וחומר שאי אפשר לקבל שירות איכותי ובטוח בהתאם לחוק. גם ההתייחסות למשקל הסופי ולמרחק ההובלה (יחד עם הטענה ופריקה של המכולה) הם דברים שמרכיבים את המחיר, כך שהצעת מחיר והשוואתו כדאי שתכלול את האלמנטים הנ"ל.

שירות איכותי תלוי בהתחדשות החברה
מי שחושב שרק בעולם המחשבים והסלולאר יש שינויים מהירים ודינאמיות רבה כדאי שיכיר את התחום של הובלות מכולות. אין ספק שלא בכל יום יוצאת מכולה חדשה לשוק, אך שוק ההובלות בכלל גם הוא דינאמי ובפעמים רבות ניתן לראות כיצד חברת הובלות הופכת למקצועית יותר בעזרת שדרוג חלק מרכביה, התקנת אמצעי בטיחות חדשניים, וכמובן גם הצטיידות במערכות שיכולות לשרת טוב יותר את הלקוח.

כך אפשר לראות כיצד שירות של הובלות מכולות ע"י חברה שמתחדשת ומתעדכנת כל הזמן מציג גם מערכת ניהול והפצה אונליין בכדי שהלקוח יוכל לראות בדיוק היכן נמצאת המכולה שביקש להעביר. אין ספק שבעל עסק שצריך להעביר מספר מכולות או כזה שיש לו צורך בשירות קבוע של הובלות מכולות ישמח לדעת שאין צורך להתאמץ יותר מדי בכדי להבין היכן הוא עומד מבחינת המשלוחים שלו ללקוחותיו בכל שעה של היום ובכך להמשיך ולתכנן את סדר היום שלו בצורה נכונה ורלוונטית.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

תהליך מעבר הדירה הוא לעולם אינו קל, ללא תלות בדירה אליה עוברים או בהרכב המשפחתי. תמיד יש קריטריונים רבים שצריך לארגן מראש, ורוב הסיכויים שהמעבר יהיה מלווה בתחושה מסוימת של לחץ וחששות, וזה טבעי. עם זאת, ישנם כמה טיפים שנועדו להקל על המעבר, כדי לצמצם למינימום האפשרי את אותן תחושות שליליות. מי שיפעל בהתאם לטיפים הללו, סביר להניח שיום המעבר שלו יעבור בצורה חלקה יותר.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren