הובלות מטענים

הובלות מטענים עד 50% הנחה, אתר הובלה 5 הינו מנוע להשוואת מחירי הובלות המאפשר לבצע השוואת מחירי הובלות מטענים בין מובילים מומלצים הנמצאים הכי קרוב אליך בקלות ובמהירות, מלא פרטים בטופס המופיע בראש האתר וקבל 5 הצעות מחיר מחברות הובלת מטענים מומלצות באזורך תוך 5 דקות!


הובלות מטענים. הובלות מטענים עד 50% הנחה, אתר הובלה 5 הינו מנוע להשוואת מחירי הובלות המאפשר לבצע השוואת מחירי הובלות מטענים בין מובילים מומלצים הנמצאים הכי קרוב אליך בקלות ובמהירות, מלא פרטים בטופס המופיע בראש האתר וקבל 5 הצעות מחיר מחברות הובלת מטענים מומלצות באזורך תוך 5 דקות!

הובלת מטענים
מטענים עשויים להיות מגוונים מאוד ובהתאם לכך, גם ההתייחסות אליהם צריכה להיות עניינית. מטען מאוד רגיש או גדול לדוגמא, ידרוש התייחסות נפרדת וכללים ספציפיים, בעוד שמטען מסוכן ידרוש הקפדה יתרה על נושא הבטיחות. כבר בשנת 1978 נקבעו הסדרים ראשוניים לגבי הובלת מטענים. החקיקות וההסכמים השונים יצרו מצב שבעוד שההובלה עצמה היא מאוד טכנית ולא מורכבת (זאת להבדיל מבעבר, כשכל הובלה כזו הייתה סיפור בפני עצמו), הבירוקרטיה הקשורה להובלה עשויה להיות מאוד מסועפת.

מאחר ובעל העסק הנדרש לבצע הובלת מטענים עסוק בתחומים שונים הקשורים לניהול העסק, הוא לרוב יבחר שלא לעסוק בהובלת המטענים באופן עצמאי אלא יפנה לחברה המתעסקת בתחום על מנת שתשמש לו כמתווכת. כל החוקים שהזכרנו אמנם עשויים להקשות על הלקוח, אך חשוב להבין שאלו חוקים חשובים, המגדירים בין היתר כיצד יש לשמור על בטיחות ההובלה. לכן, חשוב למצוא חברת הובלות שבקיאה ברזי עולם ההובלות, שלא פעם מתגלה כסבוך ומבלבל עבור מי שאינו מגיע מהתחום. למעשה, המטרה היא לאתר חברה שתפנה את ה'נטל' הזה מרשימת המטלות של בעל העסק, על מנת לאפשר לו להתרכז נטו בעבודתו.

מוצאים את החברה המתאימה
בתחום ההובלות יש למעלה מ-700 חברות המציעות שירותי הובלת מטענים. במצב כזה קיים קושי לאתר את החברה שתוכל להסיר דאגה מלבכם ולנהל את תפעול ההובלה מא' ועד ת'. כדי לבצע את הסינון הראשוני, מומלץ להכיר באופן כללי את רזי החוק. כך למשל, תגלו שהעברת מטענים חורגים ניתן לבצע רק תוך שימוש באמצעים שעוגנו בחוק, כמו למשל בשילוט ובתאורה כמתבקש.

כמובן שגם יש צורך להנפיק את האישורים המתאימים לצורך הובלה כזו, שעליהם אסור לדלג. אם תהיו מודעים לרזי החוק, תוכלו לפסול חברות שאינן מקפידות על הנהלים הנדרשים ולהישאר עם קומץ חברות איכותיות. אם בחרתם כמה חברות פוטנציאליות, נסו לברר מולן נושאים חשובים כמו עמילות מכס וביטוח הובלות. החברה שתדע לספק לכם את המידע האמין והמפורט ביותר, תהיה ללא ספק החברה הטובה מבין הרשימה. המטרה היא שלא תמצאו את עצמכם עם הוצאות נוספות שלא הייתם מודעים אליהן.

ניסיון ומקצועיות

בכל הובלה, בין אם מדובר בהובלה של דירה בתכולה קטנה ובין אם מדובר בהובלת מטענים גדולים, הלקוח מצפה למידה מספקת של מקצועיות מהחברה בה בחר. אלא שנושא המקצועיות הוא קריטי במיוחד בעולם הובלת המטענים, שכן מכולה או מטען שלא נקשר כראוי, לא רק שיכול לגרום לנזק של סכומי כסף גדולים, אלא גם לגרום לפגיעה ממשית בחיי אדם.

לכן, תמיד מומלץ לבדוק מול החברות מהו הוותק שלהן בתחום, באילו סיטואציות נתקלו ועם אילו סוגי מטענים הזדמן להן לעבוד בעבר. רק חברה מנוסה ובעלת וותק בתחום, תוכל לטפל במטען שלכם בצורה האיכותית, המקצועית והבטיחותית ביותר. בנושאים כמו אלה אסור להתפשר.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

יש שאומרים כי המעבר האמיתי מתרחש דווקא לאחר השינוע עצמו של החפצים, למשל בתהליך הפריקה. על אף שיש בכך אמת, אין זה אומר שמוכרחים להגיע לתהליך הפריקה מיד עם סיום השינוע, אלא אפשר להשאיר את זה גם ליום הבא. יום ההובלות הוא יום אינטנסיבי מאוד וסביר להניח שבסיומו תמצאו את עצמכם עייפים. זו גם הסיבה שמלכתחילה הכנתם לעצמכם תיק עם כל הציוד המיידי שתצטרכו ללילה הראשון, אל תהססו להשתמש בו ולהשלים את תהליך הפריקה לאחר שתטענו מצברים ותנוחו.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren