הובלת חבילות

הובלות חבילות עד 50% הנחה בשיטת המכרז המהיר 5 הצעות בקליק, פרסם מכרז להשוואת מחירי הובלת חבילות בין חברות הובלה מומלצות באזורך וקבל 5 שיחות טלפון ממובילים מומלצים תוך 5 דקות, חסוך זמן ותן למובילים לרדוף אחריך!


הובלת חבילות. הובלות חבילות עד 50% הנחה בשיטת המכרז המהיר 5 הצעות בקליק, פרסם מכרז להשוואת מחירי הובלת חבילות בין חברות הובלה מומלצות באזורך וקבל 5 שיחות טלפון ממובילים מומלצים תוך 5 דקות, חסוך זמן ותן למובילים לרדוף אחריך!

הובלת חבילות
רבים שואלים את עצמם כמה יכולה לעלות שליחת חבילה מסוימת אל נקודה כלשהי בארץ. אם כן התשובה לכך לא ממש פשוטה מאחר ואחרי הכול שירות הובלות חבילות הוא שירות מעט מיוחד. חשוב מאוד להשוות מחירים ולראות כיצד אנו יכולים לזכות במחיר הוגן ומשתלם, אך יש הבדל עצום אם ברשותנו חבילה במשקל מסוים שאותה אנו שולחים אולי פעם בשנה לבין כך שאנו זקוקים לשירות של הובלות חבילות בגדלים שונים על בסיס יומי.

חברת הובלות מקצועית וגדולה עושה בחוכמה ומקצה רכב בגודל מתאים עבור הובלות חבילות מבלי לנסות ולהעמיס חבילה מסוימת על אחד מרכבי החברה כמין "תפיסת טרמפ" שלא ממש מבטיח את הגעת החבילה בזמן. בעלי אתר מכירות באינטרנט למשל, ייהנו משירות מקצועי שבו רכב הובלות ייעודי מבצע עבורם משלוחים בקו יומי (שבמקרים מסוימים הוא אף עושה אותו פעמיים באותו יום).

הסתמכות על שירות רציף ואפשרויות מיוחדות
אנו חיים בעולם מתקדם כך שאפשר כבר לראות כיצד שירות של הובלות חבילות מאפשר לכם להסתמך על בקרה מדויקת שמציגה לכם היכן נמצא המשלוח לכם ומתי הוא יגיע ליעדו. דבר זה מבדיל חברות הובלה שונות מחובבנים שמציעים רכב מסחרי מסוים מבלי להתחייב לזמני הגעה או שהם מבטיחים הבטחות תלושות מהמציאות. הדבר יכול לגרום לנזק עסקי ולעוגמת נפש רבה.

אפשר גם להסתמך על מי שמבצע לא רק חלוקה עקבית אלא אפילו מציע שירותים מיוחדים כמו למשל חלוקה גם בסופי שבוע בהתאם לתיאום מראש. חשוב להבין ששירות של הובלות חבילות יכול להיות אטי להחריד אם היעדים לאספקה אינם מוכרים לספקי השירות. לא קשה להסתבך ברחובות חיפה או ירושלים גם עם מכשיר GPS ולכן מי שכבר יש לו ניסיון והוא עובר בקו מסוים מדי יום יוכל להבטיח הגעה מדויקת. זאת מעבר לשמירה על הפריטים המובלים ועל אחסונם בצורה נכונה עד לרגע שהם מגיעים לנקודת היעד.

כיצד להשוות מחירים בין החברות השונות
חבילות יכולות להיות בעלות נפח שונה וכמובן שגם משקלן יכול להיות שונה. חברות המציעות שירות של הובלות חבילות בצורה לא הוגנת מנסות לעתים להעמיס כמה שיותר חבילות ברכב בכדי למקסם את הרווחיות שלו בכל נסיעה או בכדי למנוע מצב שבו לא יהיה כלכלי להוציא אותו לדרך. מבחינת הלקוח דבר זה לא אמור להשפיע על איכות ההובלה, על ההגעה בזמן המובטח לנקודת היעד, או כמובן על המחיר הסופי.

בדיקת המחיר הסופי תיעשה כמובן בהתאם לחבילה האישית שאתם שולחים, לכמות ותדירות השירות שאתם צריכים, אך גם בהתאם לבקשות מיוחדות (זירוז אספקה, וכד'). בקשות מיוחדות או צרכים אישיים של הלקוח הם הזדמנות טובה לבחון את גמישותה של החברה ורצונה לספק לכל לקוח שירות מושלם של הובלות חבילות. לעתים ניתן לראות כיצד אפשר לעשות למענכם מהלך שיסייע לספק מוצר מסוים ללקוח עם בעיית שירות למשל, אך חוסר היענות של החברה מונע זאת, וחבל שכך.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

עברתם דירה? מזל טוב! זו הזדמנות לנוח קצת ולהירגע מכל אירועי הימים האחרונים. לאחר שימי המנוחה יסתיימו, חשוב להרים טלפון לכל אותם ספקים שדאגתם לעדכן באשר לשינוי הכתובת שלכם ולוודא שהשינוי אכן בוצע. הדבר האחרון שתרצו בסמוך למעבר הוא לגלות שיש בעיה עם האינטרנט או עם העברת הכבלים. מי שמרגיש שעדכון הספקים באופן עצמאי היא טרחה גדולה מדי עבורו, יכול להיעזר בשירות חדש של דואר ישראל, המאפשר תמורת 66.60 ש"ח לסמן בטופס את רשימת הספקים שמולם אתם עובדים, והדואר כבר יעשה את משימת העדכון במקומכם. נחמד, לא?

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren