הובלת בעלי חיים

הובלת בעלי חיים עד 50% הנחה בשיטת המכרז המהיר 5 הצעות בקליק באתר הובלה 5, בצע השוואת מחירי הובלת בקלות ובמהירות, פרסם מכרז וקבל 5 הצעות מחיר מחברות הובלה מומלצות באזורך המתמחות בשירותי הובלת בעלי חיים!


הובלת בעלי חיים. הובלת בעלי חיים עד 50% הנחה בשיטת המכרז המהיר 5 הצעות בקליק באתר הובלה 5, בצע השוואת מחירי הובלת בקלות ובמהירות, פרסם מכרז וקבל 5 הצעות מחיר מחברות הובלה מומלצות באזורך המתמחות בשירותי הובלת בעלי חיים.

הובלת בעלי חיים
לא צריך להסביר יותר מדי שבעל חיים הוא לא חפץ או רהיט שגם אם הוא נפגע הוא לא מרגיש כאב. הובלות בעלי חיים מציגות שירות מיוחד שבו אין מקום לחובבנים. הרבה יותר מאשר הובלות אחרות הרי שכאן "חאפר" יכול לגרום למצוקה קשה של בעלי החיים ולפגיעות שהתנהגות אנושית אינה סובלת אותן. בראש ובראשונה חשוב לדעת ששירות הובלות בעלי חיים חייב להינתן תוך עמידה בתקנות מחלות בע"ח (כשהכוונה היא ל"הסדרת תנועת בע"ח בישראל") משנת 1982.

התקנות מקדישות התייחסות רבה לכך שכל הובלות בעלי חיים חייבות להתבצע עם משגיח ולאחר קבלת היתר חוקי. תוכלו לבדוק אם יש למוביל היתר חוקי מאחר והוא חייב לשאת אותו בעת ההובלה. שירות מיוחד זה מאפשר העברה מכובדת של בעלי חיים תוך הבנה שמדובר ב"מטען" שיש להתייחס אליו בצורה אחרת. לגבי לקוחות של שירות זה הרי שמעבר לחוקים תמיד אפשר להיות מעט ערניים ולהפעיל שכל ישר בכדי לראות האם חיה מסוימת מובלת תוך תנאים מחפירים.

הובלה בראייה אחרת לגמרי
התקנות עושות דבר חשוב כשהן מדגישות כיצד צריך לנהוג במהלך פעולה של הובלות בעלי חיים. מאחר וקיימים סוגים שונים של בע"ח הרי שניתן לראות כיצד התקנות קובעות הגבלה של שעות הובלה לגבי צאן, בקר, גמלים, ובע"ח מסוג זה. בהתאם לסוג ה"מטען" יהיה חייב המוביל לדעת כמה שעות מותר לו להיות בדרכים עם בעלי החיים השונים וכיצד עליו לנהוג בהם לא רק אם הכול עובר כשורה אלא גם במקרים לא נעימים כמו תאונה, תקלה ברכב, וכיו'.

לקוחות המבקשים לסמוך על חברה המספקת שירות של הובלות בעלי חיים צריכים לראות במו עיניהם כיצד המוביל עושה הכול בכדי לעמוד בתקנות השונות. כך הם יכולים לראות האם יש אוורור ביחידת ההובלה, האם נוצרה הפרדה בכדי למנוע צפיפות ומכאוב לבע"ח, והאם יש תנאים סביבתיים הומניטאריים שכאמור לא צריך להיות וטרינר או מחוקק בכדי לראות שהם סבירים למטרה של הובלות בעלי חיים.

הנזק יכול להיות אדיר
בע"ח צריך לכבד, ובנוסף לכך צריך להבין ששירות הובלות בעלי חיים שלא מבוצע בצורה נכונה וחוקית יכול לגרום נזק עצום לעסקים מסוימים. כבש, עז, פרה, או גמל, הם לא בעלי חיים שעולים עשרות שקלים, ולכן פגיעה בהם יכולה להיות משמעותית גם מבחינה כספית. עבודה עם חברת הובלות המתמחה בתחום של הובלות בעלי חיים תציג בפניכם רכבים המתאימים לכל סוג של בע"ח כך שתרנגולות למשל, תזכינה לכלוב ייעודי ולהובלה במספרים המתאימים לתקנות המחוקק.

טנדר של אדם שהחליט שהוא עושה ככל העולה על רוחו ומוביל מספר עזים למשל, יכול להוות מלכודת מוות או כזה שבו אחת העזים תותש ותחלה. הדבר יביא לכך שמעבר לדרישה למתן דין על כך הנזק הכספי ועוגמת הנפש יהיו גדולים בצורה מיותרת לחלוטין. לכן הצעת מחיר זולה יכולה להעלות חשד רב מאחר ושירות הובלות בעלי חיים שבו לא הושקע מאום לא יחסוך מאום, אלא להפך.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

הטיפ הכי חשוב שנוכל להעניק לכם לגבי יום המעבר, מתייחס דווקא לסטאטוס המנטאלי שלכם יותר מאשר לכל נושא אחר. לאנשים יש נטייה לייחס ליום המעבר תחושות של סטרס ולחץ, ולתפוס את היום הזה כחוויה שלילית מאוד. יום המעבר יתנהל בהתאם לגישה שלכם, כלומר אם תתחילו את היום הזה מלכתחילה בגישה שהוא יהיה נוראי ומלא בסטרס, סביר להניח שכך יהיה הדבר. תמיד הקדישו לעצמכם זמן כדי לנשום אוויר ולהירגע. שום תקלה שתתרחש במהלך יום ההובלות היא אינה בלתי הפיכה.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren