הובלות קטנות - הובלת רהיטים בודדים עד 50% הנחה

השוואת מחירי הובלות קטנות ושירותי הובלות רהיטים בודדים בכל רחבי הארץ, אתר הובלה 5 מספק שירות חדשני שחוסך לך זמן וכסף בביצוע הובלה קטנה, אם ברצונך לבצע הובלת רהיטים או הובלות קטנות מכל סוג שהוא הגעת למקום הנכון, כאן תמצא חברות הובלה מומלצות ותוכל לבצע השוואת מחירי הובלות קטנות עד 50% הנחה בין מיטב החברות באזורך!


הפועל הובלות

אביבה הובלות מספקת שירותי הובלת דירות ומשרדים באזורי המרכז והשרון. לחברה צי רכבים מגוון המותאמים ללקוח באופן אישי על פי צרכיו.


054-4332848
דירוג: 8המלצות: 1
  

המוביל הישר

חברת המוביל הישר הינה חברה מקצועית המספקת מגוון שירותים בתחום ההובלות.

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

א א מובילים

ברת א.א. מובילים הינה חברה גדולה בתחום ההובלות כבעלת 3 משאיות הובלה אשר מתאימות לכול


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

דו רה מי הובלות

חברת דורה מי הובלות  הינה חברת הובלות מהותיקות בתחום, לחברה צוות מובילים מקצועי ואמין

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

חיים הובלות

חברת חיים הובלות במרכז הינה חברת הובלות מהמובילות בתחום.

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

ישראטראנס

חברת ישראטראנס הינה חברה ותיקה ואמינה בתחום ההובלות לחברה צוות מוסילים מקצועי ואמין


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

הובלות דולר

חברת הובלות דולר מספקת מגוון שירותים בתחום ההובלות, בעיקר הובלות קטנות ופריטים בודדים, 


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

אקספרס הובלות מרכז

חברת אקספרס הובלות הינה חברת הובלות ותיקה המספקת שירותים באזור ירושלים וסביבתה.

052-4804831
דירוג: 0המלצות: 0
  

גלובוס הובלות

חברת גלובוס הובלות מתמחה במתן פתרונות שינוע והובלות, החברה מספקת מגוון שירותים בתחום ...

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

פיני הובלות

חברת פיני הובלות מספקת שירותי הובלות לכלל הלקוחות, עיסקיים ופרטיים כאחד.

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

רמתי הובלות

חברת רמתי הובלות הינה חברת הובלות המספקת מגוון שירותי הובלות, לחברה צוות מובילים מקצועי ואמין 

050-3055356
דירוג: 0המלצות: 0
  

מגה מקס הובלות

חברה בבעלותו של מקסים קולטון, מתמחה מעל 6 שנים בתחום ההובלות בארץ...


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

המוביל הארצי

חברת המוביל הארצי הינה חברת הובלות המספקת מגוון רחב של שירותים בתחום, לחברהצוות מנוסה של סבלים ...

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

גדי הובלות

חברת גדי הובלות מספקת מגוון שירותי הובלה 

0542636626
דירוג: 0המלצות: 0
  

טאהר הובלות

חברת טאהר הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, לחברה צוות מובילים מקצועי נגר מוסמך ושירות ללא תחרות .


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

וייט סטאר הובלות

חברת וייט סטאר הובלות הינה חבת הובלות מקצועית המספקת מגוון שירותים בתחום...


050-7999381
דירוג: 0המלצות: 0
  

ר.הובלות

חברת ר.הובלות הינה חברת הובלות ותיקה לחברה צוות מובילים מקצועי ואדיב.


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

לוי מובילים באהבה

חברת לוי מובילים באהבה מספקת מגוון שירותים בתחום ההובלות, לחברה צוות מובילים מקצועי ואדיב ...

0503800151
דירוג: 0המלצות: 0
  

הובלות קטנות - הובלת רהיטים בודדים עד 50% הנחה.השוואת מחירי הובלות קטנות ושירותי הובלות רהיטים בודדים בכל רחבי הארץ, אתר הובלה 5 מספק שירות חדשני שחוסך לך זמן וכסף בביצוע הובלה קטנה, אם ברצונך לבצע הובלת רהיטים או הובלות קטנות מכל סוג שהוא הגעת למקום הנכון, כאן תמצא חברות הובלה מומלצות ותוכל לבצע השוואת מחירי הובלות קטנות עד 50% הנחה בין מיטב החברות באזורך.

הובלות קטנות? מה הכוונה?

פעמים רבות אנו זקוקים להובלה של פריט בודד אחד, ואנו אובדי עצות בנוגע להובלת הפריט לביתנו, מתוך הנחה שגויה כי חברת הובלות "לא עוסקת בהובלות פריט בודד", אלא משריינת משאיות הובלה עבור הובלות דירה, משרדים וכדומה.חברת הובלות מספקת ללקוחותיה שירות של הובלות קטנות עבור פריט אחד או מספר פריטים בודדים, כאשר עלות הובלה מסוג זה מתומחרת בהתאם למספר הפריטים וגודלם ובהתאם למסלולי היעד הנדרשים (נקודת איסוף ונקודת פריקה). קרא עוד...

 


 

הובלות קטנות - הובלות רהיטים

ההגדרה של "רהיט" יכולה לעתים לבלבל לא מעט לקוחות פוטנציאליים המעוניינים להיעזר בשירותיהן של חברות המציעות הובלות רהיטים ברחבי הארץ. האם רק כסא או שולחן הם רהיט, או שמא גם מקרר, כד גדול ויפה, וכל דבר אחר שהוא חלק מתכולה של בית או אפילו משרד הוא רהיט. חשוב להבין ש "הובלות קטנות" ושירותי הובלת רהיטים ע"י חברה מקצועית יכול להבטיח את הובלתו של כל פריט בבית או בעסק שלכם אל היעד המבוקש מבלי שתחששו לשלומו.

מאחר ורהיט יכול להיות גם פסנתר הרי שחשוב לדעת שאם לא מובילים פסנתר מבלי להטות אותו ולעתים אף ללא כל עזרה של מנוף או ציוד מיוחד (מפאת רגישותו), הרי שאפשר לגרום לו נזק חמור. הובלות רהיטים דורשות תשומת לב רבה בעת בחירת מוביל שמכיר את דרכי התמודדות עם מקרר גדול שצריך לפרק את דלתותיו או להעבירו דרך פתח אחר כמו חלון למשל, ואת הדרכים ליצור הובלה בטוחה לחלוטין עבור כל רהיט. 

מרכיבים את המחיר ממכלול של תנאים
מאחר ומקררים מגיעים בגדלים שונים הרי שאם יש הבדל משמעותי בנפח ובמידות יכול המחיר להשתנות. כך שבעת בירור מחירים של הובלות רהיטים צריך לדייק במידע בכדי לקבל מחיר שאתו תוכלו לבדוק גם מתחרים שונים בתחום זה. אם אתם מחליטים לפרק בעצמכם ריהוט מסוים הרי שהדבר יוכל ליצור מחיר נוח הרבה יותר.

מי שמעוניין בשירות הובלות קטנות ושירותי הובלת רהיטים ידאג שההובלה תכלולנה גם פירוק וגם עבודה נכונה בכל תנאי שטח, הרי שהוא צריך לבדוק את רמת הביטוח המסופק לו. זאת מאחר ותמיד יכול להיות מקרה שבו הרהיט אכן לא נפגע אך קירות שופשפו או נשרטו ומשקוף כלשהו יצא ממקומו למשל. בנושא של הובלות רהיטים חשוב לבדוק הצעה למחיר גלובלי אם מוצע לכם, מפני שמאוד יכול להיות שסך הפריטים שלכם אינו מצדיק מחיר שאולי מוצג לכם כ"כולל הכול" אך ה"הכול" שלכם הוא די מצומצם. 

אפשר להגיע למחיר די מדויק בצורה קלה

כיום ללקוח יש אפשרות להבין טוב יותר לקראת איזו הוצאה כספית הוא עומד כשהוא מבקש להיעזר בשירות של הובלות רהיטים. זאת מאחר וניתן להיעזר דרך האינטרנט במחירון הובלות פשוט ומהיר. מחשבון הובלות מציג את האפשרות לסמן פריטים שיש כמעט בכל בית או דירה ובנוסף לכך גם לבדוק בצורה די מדויקת כמה קרטונים אנו צריכים להעביר עם הרהיטים השונים.

בכל הקשור להצעת המחיר שתקבלו הרי כשם שאתם נדרשים לספק מידע מדויק לגבי הכמויות שצריך להעביר כך נדרשת חברת הובלות להיות אמינה ולא לנפח מחיר או ליצור מחיר שמתייחס לקרטונים קטנטנים למשל. בשוק של הובלות רהיטים פועלות חברות מוכרות כמו "קשת הובלות", "הובלות הקיבוצניקים", ו"מובילוי". השוואת מחירים והבנה כי השירות יינתן בהתאם לצרכים המדויקים ועם כיסוי ביטוחי מספק, יתרמו לכם להעברה קלילה של כל רהיט.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

גם אם לא נעים להודות בכך, לכולנו יש סנטימנטים לחפצים. לכן, הפרידה מהחפצים הללו עשויה להיות קשה וזו גם הסיבה שאנחנו לא תמיד ממהרים להיפטר מהם, גם כשזה מתבקש. בעת מעבר הדירה, אנו נאלצים להתעמת מול כל אותם חפצים שאגרנו ולא נעשה בהם שימוש. כשמנקרת ברקע המחשבה שכעת נצטרך לארוז את כל החפצים הללו, פתאום הסנטימנטים מתחילים להיעלם ואנחנו מבינים שצריך להרפות ולהמשיך הלאה, גם כדי להקל על מלאכת האריזה, וגם כדי לא להעביר חפצים לא נחוצים לבית החדש.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren