הובלות משרדים

חברות הובלות משרדים מומלצות המספקות שירותי הובלת משרד באמצעות אתר הובלה 5 המאפשר לבצע השוואת מחירי הובלות משרדים עד 50% הנחה בשיטת 5 הצעות בקליק, האתר מציג מגוון חברות מובחרות ומומלצות על ידי ציבור הצרכנים בישראל, לצד כל חברה המספקת שירותי הובלת משרד מופיע כפתורי המלצה באמצעות פייסבוק, גוגל פלוס, דירוג והמלצות באתר!


הפועל הובלות

אביבה הובלות מספקת שירותי הובלת דירות ומשרדים באזורי המרכז והשרון. לחברה צי רכבים מגוון המותאמים ללקוח באופן אישי על פי צרכיו.


054-4332848
דירוג: 8המלצות: 1
  

א א מובילים

ברת א.א. מובילים הינה חברה גדולה בתחום ההובלות כבעלת 3 משאיות הובלה אשר מתאימות לכול


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

דו רה מי הובלות

חברת דורה מי הובלות  הינה חברת הובלות מהותיקות בתחום, לחברה צוות מובילים מקצועי ואמין

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

חיים הובלות

חברת חיים הובלות במרכז הינה חברת הובלות מהמובילות בתחום.

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

ישראטראנס

חברת ישראטראנס הינה חברה ותיקה ואמינה בתחום ההובלות לחברה צוות מוסילים מקצועי ואמין


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

ברטיליין הובלות


072-2160486
דירוג: 0המלצות: 0
  

אקספרס הובלות מרכז

חברת אקספרס הובלות הינה חברת הובלות ותיקה המספקת שירותים באזור ירושלים וסביבתה.

052-4804831
דירוג: 0המלצות: 0
  

גלובוס הובלות

חברת גלובוס הובלות מתמחה במתן פתרונות שינוע והובלות, החברה מספקת מגוון שירותים בתחום ...

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

פיני הובלות

חברת פיני הובלות מספקת שירותי הובלות לכלל הלקוחות, עיסקיים ופרטיים כאחד.

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

רמתי הובלות

חברת רמתי הובלות הינה חברת הובלות המספקת מגוון שירותי הובלות, לחברה צוות מובילים מקצועי ואמין 

050-3055356
דירוג: 0המלצות: 0
  

מגה מקס הובלות

חברה בבעלותו של מקסים קולטון, מתמחה מעל 6 שנים בתחום ההובלות בארץ...


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

המוביל הארצי

חברת המוביל הארצי הינה חברת הובלות המספקת מגוון רחב של שירותים בתחום, לחברהצוות מנוסה של סבלים ...

לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

גדי הובלות

חברת גדי הובלות מספקת מגוון שירותי הובלה 

0542636626
דירוג: 0המלצות: 0
  

טאהר הובלות

חברת טאהר הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, לחברה צוות מובילים מקצועי נגר מוסמך ושירות ללא תחרות .


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

ר.הובלות

חברת ר.הובלות הינה חברת הובלות ותיקה לחברה צוות מובילים מקצועי ואדיב.


לא זמין כרגע
דירוג: 0המלצות: 0
  

לוי מובילים באהבה

חברת לוי מובילים באהבה מספקת מגוון שירותים בתחום ההובלות, לחברה צוות מובילים מקצועי ואדיב ...

0503800151
דירוג: 0המלצות: 0
  

סיגמה הובלות

חברת סיגמה הובלות הינה חברה ותיקה בענף  מעל ל 10 שנים, לחברה צוות מובילים מקצועי ...


0504881414
דירוג: 0המלצות: 0
  

הובלות משרדים. חברות הובלות משרדים מומלצות המספקות שירותי הובלת משרד באמצעות אתר הובלה 5 המאפשר לבצע השוואת מחירי הובלות משרדים עד 50% הנחה בשיטת 5 הצעות בקליק, האתר מציג מגוון חברות מובחרות ומומלצות על ידי ציבור הצרכנים בישראל, לצד כל חברה המספקת שירותי הובלת משרד מופיע כפתורי המלצה באמצעות פייסבוק, גוגל פלוס, דירוג והמלצות באתר.

הובלות משרדים
כל מי שמעוניין להעביר משרד מבקש לדעת כמה זה יעלה לו וכמה מהר ניתן לבצע את ההעברה. אך בגלל שמדובר במשרד ולא בבית מגורים או דירה הרי שחשוב להבין שמדובר בצורה מעט שונה של הובלה. הובלות משרדים מתייחסות אמנם לאלמנטים מוכרים כמו מיקום, מרחק מחניית רכב ההובלות, צורך במנוף, הימצאות מעלית, וכד', אך מעבר לכך תכולת המשרד די שונה מזו של דירה.

לכן ניתן לראות כיצד חברת הובלות משרדים איכותית יכולה לעשות צעדים חשובים כמו שליחת נציג חברה בכדי לאמוד את כמות הפריטים, להבין את מורכבות ההובלה, ואפילו להדריך את בעל המשרד בכדי שיכין את עצמו בצורה טובה ביותר. דברים אילו יביאו כמובן גם להצעת מחיר מדויקת, מאחר ודי בקלות אפשר לראות כיצד עוד קרטונים שהיו חבויים במקום מסוים ולא נכללו במחיר, חפצי אומנות שלא הוכנסו לביטוח, אקווריום גדול שלא בדקו לעומק כיצד להעביר אותו ומקשה על ההובלה, ועוד אלמנטים בעייתיים שלא נבדקו, הגדילו את המחיר בסוף יום ההעברה.

מגיעים למחיר מצוין שנותן מענה רחב
יחד עם ההתייחסות להיקף הפריטים חשוב גם להבין את הצורך בפירוק רהיטים וציוד תקשורת בטרם מעמיסים אותם ובהרכבה מדויקת ומהירה שלהם ביעד החדש. משרד הוא עסק ולא בית ולכן הוא חייב לחזור לשגרת פעילות מלאה כמה שיותר מהר. לכן יכול בעל משרד להבין במהרה עד כמה שירות של פירוק והרכבה ימנע ממנו לחפש בעלי מקצוע שיכולים לגבוה מחיר גבוה אך גם לא להבין במדויק את הצרכים שלו.

במסגרת הובלות משרדים חברות מקצועיות יודעות להציע אנשי מקצוע שיבטיחו את שלמות הפריטים שפורקו במהלך ההעברה ושכמובן גם לא יעזבו את היעד החדש עד שכל הרהיטים יורכבו ועד שכל מערכת התקשורת (טלפון, מחשבים, שרת, וכד') יעבדו כפי שעבדו במקום הקודם. הובלות משרדים מקצועיות תצגנה מחיר סופי מדויק הכולל גם את השירותים הנלווים אך בייחוד יהיה המחיר כזה שימנע ויכוחים מיותרים על פריטים שלא זכו להתייחסות מקדימה ע"י נציג חברה שמבין את הצרכים של לקוח עסקי.

יש בהחלט על מי לסמוך
חברות איכותיות המספקות שירות של הובלות משרדים בצורה שמתאימה לכל לקוח עסקי הן כאלה שיש להן ניסיון בתחום. בכל דבר שעושים הרי שלניסיון יש חלק גדול בהצלחה, ובכל הקשור להובלות הרי שרק מובילים שכבר העבירו מכונת צילום עדינה, מסכי מחשב רבים, ציוד אישי רגיש של העסק ושל לקוחותיו, ריהוט עתיק, או אפילו חפצי אומנות הנמצאים במשרד מסוים, הם אילו שיכולים להבטיח שלא יהיה צורך בהפעלת הביטוח או בויכוחים על כך שהביטוח לא מכסה פריט יוקרתי כזה או אחר.

חברות מוכרות בתחום של הובלות משרדים הן "הובלות הזריז", "אביבה הובלות", ו"הובלות הקיבוצניקים". להבדיל מ"חאפרים" שעבורם ציוד תקשורת דומה לספה ישנה בדירה כלשהי, הרי שחברות מקצועיות יכולות להבטיח שקט נפשי וחזרה לעבודה מלאה של כל בעל משרד. אין ספק שמדובר ביתרונות שימנעו גרימת נזק לעסק שמספק שירות ללקוחות רבים מדי יום.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

עברתם דירה? מזל טוב! זו הזדמנות לנוח קצת ולהירגע מכל אירועי הימים האחרונים. לאחר שימי המנוחה יסתיימו, חשוב להרים טלפון לכל אותם ספקים שדאגתם לעדכן באשר לשינוי הכתובת שלכם ולוודא שהשינוי אכן בוצע. הדבר האחרון שתרצו בסמוך למעבר הוא לגלות שיש בעיה עם האינטרנט או עם העברת הכבלים. מי שמרגיש שעדכון הספקים באופן עצמאי היא טרחה גדולה מדי עבורו, יכול להיעזר בשירות חדש של דואר ישראל, המאפשר תמורת 66.60 ש"ח לסמן בטופס את רשימת הספקים שמולם אתם עובדים, והדואר כבר יעשה את משימת העדכון במקומכם. נחמד, לא?

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren