הובלות מנוף

הובלות מנוף עד 50% הנחה, אתר הובלה 5 הינו מנוע להשוואת מחירי הובלות שחוסך לך זמן וכסף, באתר ניתן לבצע השוואת מחירי הובלות מנוף בין חברות הובלה מומלצות ואמינות ברחבי הארץ בקלות ובמהירות, פשוט מלא פרטים בטופס המופיע בראש האתר וקבל 5 שיחות טלפון ממובילים באזורך תוך 5 דקות, תשווה ובחר את המוביל הטוב ביותר עבורך!


הובלות יוסי

חברת יוסי הובלות הינה חברת הובלות מהותיקות בתחום החברה מתמחה בהעברת דירות , משרדים ומפעלים, לרשות החברה משאית מנוף העוזרת בהעברת רהיטים כבדים ...

03-9365164
דירוג: 4המלצות: 0
  

בנימין הובלות ומנופים

החברה מספקת שירותי הובלה גם בעזרת משאיות מנוף ובכך מאפשרת מגוון רחב של שירותים בתחום כגון: הובלת מכולות, הובלת דירות ומשרדים ועוד...

050-7780277
דירוג: 7המלצות: 0
  

הובלות מנוף
הובלות מנוף הן אינה אטרקציה זולה, זה נכון, אלא שלעתים, דווקא הויתור על שיטת ההובלה הזו היא שעולה ביוקר, למשל כשהמובילים שמעמיסים ידנית את המשא הכבד גורמים לו לנזק, מפריעים לשכנים ולעתים גם הורסים את הסביבה שבה מועבר המשא (כמו לדוגמא חדר המדרגות). רק כשהלקוח נדרש להתמודד עם ההשלכות של המעבר הלא נקי, השלכות שיכולות להסתכם באלפי שקלים, הוא מבין שמוטב היה לחסוך את כל זה ולבחור הובלות מנוף.

מיותר לציין כי הובלות מנוף אינן הכרחיות בכל הובלת דירה, ובהתאם לכך, אין זה שכיח לגלות מנוף בנוף האורבני. הובלות מנוף תהיינה יעילות במידה ויש להעביר תכולה גדולה לקומה גבוהה, בין אם קיימת בבניין מעלית ובין אם לא. הובלות מנוף תהיינה גם יעילות במידה וקיים ציוד מאוד מאסיבי, אשר לא ניתן להכניסו לדירה באמצעים קונבנציונליים, כמו לדוגמא פסנתר. בכל הסרטים תמיד אנחנו רואים את המנוף מניף פסנתר כנף לקומות הגבוהות, בעוד שהבעלים עומדים למטה, חרדים לגורלו. אלא שבמציאות ניתן לבצע הובלות מנוף ללא חשש, מבלי לגרום נזק לפסנתר או למעטפת הבניין.

יתרונותיה של הובלת מנוף
עד כה נגענו ביתרון משמעותי של הובלות מנוף והיא העובדה שבאמצעות הובלה זו לא נגרם נזק לשכנים או לשטח הציבורי המשותף של הבניין. כמובן שגם לא נגרם נזק לציוד עצמו, אשר בהובלה ידנית עשוי להיחבט או להינזק לא פעם. בנוסף לכל מה שצוין, הובלות מנוף מקצרות באופן משמעותי את זמני ההובלה וחוסכות בכוח אדם. גם אם זה לא הפקטור המשמעותי ביותר שבזכותו בוחרים לבצע הובלות מנוף, הרי שאין זה מזיק ליהנות מהאפשרות לסיים עם ההובלה מהר מהצפוי.

גובה המנוף היא לא המגבלה היחידה שעומדת בפני חברת ההובלות: ישנן חברות אשר מציעות מנופים המתחברים על גבי רכב, ומכאן נובע שגישתן לאזורים בעייתיים הנה מוגבלת. במידה ואתם זקוקים לבצע הובלות מנוף לאזורים שאין אליהם גישה סטנדרטית, חשוב לוודא מראש מול חברת ההובלות שיש לה את האמצעים המתאימים לצורך ביצוע העברה כזו.

אז כמה זה עולה?
כעת הגענו לשאלת השאלות, כמה בעצם עולות הובלות מנוף? לשם כך יש לעשות הבדלה בין הקומות השונות, שכן ככל שהקומה תהיה גבוהה יותר, כך גם שעת עבודה של המנוף תעלה יותר. לדוגמא: 300 ש"ח תעלה שעת עבודה עד הקומה הרביעית, החל מהקומה הרבעית ועד הקומה השמינית מקובל לגבות 50-100 ש"ח יותר פר כל שעה (דהיינו, עד 450 ש"ח לשעה).

עבור הובלות שהן מעל הקומה השמינית, יש צורך ליצור קשר עם חברת ההובלות כדי לוודא קודם כל שיש להם את האמצעים המתאימים כדי לבצע הובלות בקומות גבוהות כל כך, ובנוסף לקבל הצעת מחיר רלוונטית. גובהו של מנוף ההובלה הגבוה ביותר בארץ הוא 48 מ', שזה בערך שליש מגודלו של גורד שחקים ממוצע, אך מטבע הדברים, לא לכל חברת הובלות יהיה זמין מנוף בגובה כזה.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

תהליך מעבר הדירה הוא לעולם אינו קל, ללא תלות בדירה אליה עוברים או בהרכב המשפחתי. תמיד יש קריטריונים רבים שצריך לארגן מראש, ורוב הסיכויים שהמעבר יהיה מלווה בתחושה מסוימת של לחץ וחששות, וזה טבעי. עם זאת, ישנם כמה טיפים שנועדו להקל על המעבר, כדי לצמצם למינימום האפשרי את אותן תחושות שליליות. מי שיפעל בהתאם לטיפים הללו, סביר להניח שיום המעבר שלו יעבור בצורה חלקה יותר.

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren