הובלות בקירור

הובלות בקירור עד 50% הנחה, אתר הובלה 5 הינו מנוע להשוואת מחירי הובלות המאפשר לבצע השוואת מחירי הובלות בקירור בין מובילים מומלצים הנמצאים הכי קרוב אליך בקלות ובמהירות, מלא פרטים בטופס המופיע בראש האתר וקבל 5 הצעות מחיר מחברות הובלה מומלצות באזורך תוך 5 דקות, חסוך זמן ותן למובילים לרדוף כבר אחריך!


הובלות בקירור. הובלות בקירור עד 50% הנחה, אתר הובלה 5 הינו מנוע להשוואת מחירי הובלות המאפשר לבצע השוואת מחירי הובלות בקירור בין מובילים מומלצים הנמצאים הכי קרוב אליך בקלות ובמהירות, מלא פרטים בטופס המופיע בראש האתר וקבל 5 הצעות מחיר מחברות הובלה מומלצות באזורך תוך 5 דקות, חסוך זמן ותן למובילים לרדוף כבר אחריך!

הובלות בקירור
את הצורך בשירות של הובלות בקירור לא צריך להסביר לעומק, הרי די ברור שמוצרי מזון חייבים להישמר בטמפרטורה מסוימת טרם הגעתם לנקודות שונות בכדי למנוע מחלות או לסכן את הציבור. הצעות מחיר שונות מנסות לשכנע לקוחות כמו ספקים, מגדלים, וכד', להשתמש דווקא בשירותיה של חברה מסוימת המציעה הובלות בקירור.

אך המחיר חייב להישען על אישורים בסיסיים שיכולה החברה להציג מאחר ובלעדיהם אין חוקיות לשירות שכזה ואין ביטחון שהמוצרים יגיעו ליעדם ללא סיכונים בריאותיים כלשהם. הובלות בקירור חייבות לעמוד בחוקי ההובלה של מדינת ישראל ובתקן הישראלי בנושא זה. מדובר בת"י 1291, כך שניתן לבקש את אישורי החברה ולזהות אותו בצורה מדויקת. מבחינת רישיונות של הובלות בקירור הרי שבנוסף לרישיון בתוקף חשוב לבדוק גם האם יש רישיון עסק של הרשות המקומית וגם אישור על בדיקת כיול תקפה של מד הטמפרטורה ברכב ההובלה.

בוחרים את המוביל המקצועי
הובלות בקירור הן פועל יוצא של רכב מתאים. לרכב יש חלק מכריע בהובלה מאחר והוא מותאם בצורה ייעודית למטרה זו. הובלות בקירור תבוצענה ברכב עם ציוד קירור מיוחד. מדובר במשאיות קירור שלהן עגלות קירור תואמות או משאיות עם ארגז קירור צמוד. חשוב לדעת ולבדוק שמשאיות הקירור מצוידות בדופן שהיא הידראולית מאחר והדבר תורם לשמירה על הקור בתוך יחידת הקירור.

הובלות בקירור שנעשות ע"י חברה מקצועית הן כאלה שלא מציגות "עיגול פינות" או חובבנות מסוכנת. חשוב להיזהר ממי שלא מציע מיכל אחסון בעל יכולת קירור מבודדת לחלוטין או מנגנון קירור שלא עובר את הבדיקות התקופתיות ואת התחזוקה של אנשי מקצוע מוסמכים. כך, יחד עם עובדים ונהגים איכותיים שמפוקחים כנדרש אפשר לראות כיצד כל סחורה יכולה להגיע לנקודת היעד בטמפרטורה המדויקת ולהימכר ללא כל סיכון למשך כל תקופת הזמן שנקובה עליה.

הבדיקות ההכרחיות של הובלות בקירור
מחירים שונים יכולים להיזרק לאוויר בכדי ליצור שירות תחרותי שהינו נוח מאוד ללקוח בכל הקשור לחיסכון בעלויות. אך כל משווק או ספק חייב לבדוק האם הובלות בקירור שמוצעות לו הן לא רק זולות יותר אלא שהן מתאימות לסוג הסחורה שבהוא מעוניין להוביל לנקודות שונות ולמרחקים מסוימים. יש הבדל בין מוצרים שדורשים רמת טמפרטורה של בין 4-6 מעלות (ממש כמו באחסנה ביתית) לבין מוצרים אחרים לגמרי שחייבים טמפרטורות נמוכות הרבה יותר (כמו למשל 18-20 מעלות מינוס).

מוצרים שצריכים להגיע ברמת טריות מסוימת שונים ממוצרים קפואים שלהם אמור להיות אורך חיים גדול יותר. בעת הובלות בקירור שאינן מבוצעות בצורה מקצועית וחוקית פגיעה בטמפרטורה יכולה להיות קריטית במוצר מסוים עד לרמת סיכון חיי אדם. בכדי להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות שמכוסה מכל הכיוונים דאגו לבדוק גם את רמת הביטוח על הסחורה הספציפית שלכם.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

עברתם דירה? מזל טוב! זו הזדמנות לנוח קצת ולהירגע מכל אירועי הימים האחרונים. לאחר שימי המנוחה יסתיימו, חשוב להרים טלפון לכל אותם ספקים שדאגתם לעדכן באשר לשינוי הכתובת שלכם ולוודא שהשינוי אכן בוצע. הדבר האחרון שתרצו בסמוך למעבר הוא לגלות שיש בעיה עם האינטרנט או עם העברת הכבלים. מי שמרגיש שעדכון הספקים באופן עצמאי היא טרחה גדולה מדי עבורו, יכול להיעזר בשירות חדש של דואר ישראל, המאפשר תמורת 66.60 ש"ח לסמן בטופס את רשימת הספקים שמולם אתם עובדים, והדואר כבר יעשה את משימת העדכון במקומכם. נחמד, לא?

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren