אחסנה

אחסנה עד 50% הנחה בשיטת המכרז המהיר 5 הצעות בקליק באתר הובלה 5, השוואת מחירי אחסנה על שירותים כגון: אחסון ציוד, אחסנת תכולת דירה, אחסון דירות, אחסנה מסחרית ועוד, פרסם מכרז וקבל 5 הצעות מחיר מחברות אחסנה מומלצות באזורך ותן להם לרדוף אחריך!


הפועל הובלות

אביבה הובלות מספקת שירותי הובלת דירות ומשרדים באזורי המרכז והשרון. לחברה צי רכבים מגוון המותאמים ללקוח באופן אישי על פי צרכיו.


072-2160409
דירוג: 8המלצות: 1
  

אחסנה. אחסנה עד 50% הנחה בשיטת המכרז המהיר 5 הצעות בקליק באתר הובלה 5, השוואת מחירי אחסנה על שירותים כגון: אחסון ציוד, אחסנת תכולת דירה, אחסון דירות, אחסנה מסחרית ועוד, פרסם מכרז וקבל 5 הצעות מחיר מחברות אחסנה מומלצות באזורך ותן להם לרדוף אחריך!

אחסנה
לעתים זה נראה לנו פשוט לקבל שירות אחסנה ברמה גבוהה. אך בדיקה מעמיקה תראה לכם עד כמה המחזה המרשים של יחידות אחסון גדולות יכול להיות שונה אם בודקים גם את הפעילות במחסני כל חברה. חברה המספקת שירות אחסנה איכותי תנסה להיות תחרותית מאוד בכל הקשור למחיר אך היא לא תוותר על שירות ברמה גבוהה (שמן הסתם מצריך גם עלויות שונות ולא קטנות).

השוואת מחירים בין חברות אחסנה הוא דבר חשוב, אך ניתן ליהנות מהשוואה זו רק אם יש בידיכם את כל הפרטים הנוגעים אישית לתכולת הדירה שלכם, לסוגי הפריטים הבודדים שאתם מעוניינים לאחסן, לרמת עדינותו של הציוד הטכני של העסק שלכם, וכד'. לכל אחד מאתנו יש פריטים שונים לאחסון וכל אחד מהם מצריך יחס מיוחד (אוורור ובקרת אקלים למוצרי חשמל ופרטי אומנות או ניקוי שוטף קפדני לפריטים רגישים מסוגים שונים). לכן הצעת מחיר חייבת להתייחס לצורך האישי שלכם.

איך בוחרים שירותי אחסנה איכותיים
הגעה פיסית לשטח אחסנה מסוים מציגה בפניכם תמונה די מדויקת של איכות השירות. אי אפשר להסתיר יותר מדי ב"שטח פעיל" שבו נמצאים עובדים שונים ואליו מגיעים בתדירות רבה לקוחות מגוונים. בל נשכח שגם אם כבר אחסנתם את הפריטים שלכם הרי שלעתים אתם צריכים להגיע ולהכניס עוד פריט או להוציא אחד אחר.

כאן מגיעה בדיקה חשובה של שירותי אחסנה בכדי לראות עד כמה אתם זוכים לנגישות (הן מבחינת השעות, המעברים הנוחים ליחידה שלכם, אמצעי האבטחה שחלקם הוספתם בעצמכם, ועוד). שירותי אחסנה ברמה גבוהה הם כאלו שמציגים שילוב בין יחידות אחסון חזקות ומתקדמות לבין כוח אדם שהחברה הכשירה ומפקחת עליו בצורה רצינית. יחידת אחסון גדולה ומרווחת אינה יכולה לתרום לכם הרבה אם אף אחד לא משגיח על טמפרטורה קבועה או אם אף אחד לא בודק את גלאי העשן בצורה קובעה ומקצועית.

יש המון נקודות להשוואה
חברות אחסנה לא חסר בישראל, לכן חשוב לבדוק את ההיצע בצורה נקודתית עד כמה שניתן ולא להתעייף לאחר בדיקה מרובה ומיותרת. בשוק האחסון ניתן למצוא חברות אחסנה איכותיות כמו "הובלות הקיבוצניקים", "גלובל", ו"אביה", כך שהחלטה ראשונית על הגעה למחסני חברה שיש לה ידע וניסיון בתחום יכולה למנוע התרוצצות בין אתרים מרוחקים שיסחטו מכם אנרגיה, זמן, דלק, עצבים, וכו'.

כבר מהרגע הראשון תוכלו לראות האם אתם מדברים עם נציג מקצועי ששואל אתכם שאלות חשובות לגבי היקף התכולה או הציוד שלכם ולגבי פרטים אישיים מיוחדים הקשורים לרמת האחסון. כך, יחד עם סיבוב בין יחידות אחסנה שונות תוכלו לבדוק את הצעת המחיר שקבלתם ולראות האם אתם זוכים לתמורה עבור הכסף שאתם עתידים להוציא. חשוב לזכור ששירות אחסנה יכול להתאים לבצורה מדויקת לאדם פרטי או ללקוח עסקי, אך חשוב להגיע לחברה שאכן יכולה לספק שירות מדויק שכזה.

הטיפ היומי להובלה בטוחה

עברתם דירה? מזל טוב! זו הזדמנות לנוח קצת ולהירגע מכל אירועי הימים האחרונים. לאחר שימי המנוחה יסתיימו, חשוב להרים טלפון לכל אותם ספקים שדאגתם לעדכן באשר לשינוי הכתובת שלכם ולוודא שהשינוי אכן בוצע. הדבר האחרון שתרצו בסמוך למעבר הוא לגלות שיש בעיה עם האינטרנט או עם העברת הכבלים. מי שמרגיש שעדכון הספקים באופן עצמאי היא טרחה גדולה מדי עבורו, יכול להיעזר בשירות חדש של דואר ישראל, המאפשר תמורת 66.60 ש"ח לסמן בטופס את רשימת הספקים שמולם אתם עובדים, והדואר כבר יעשה את משימת העדכון במקומכם. נחמד, לא?

קרא עוד...
© כל הזכויות שמורות לאתר הובלה 5 | Liron Toren